• Orijen Feline Guardian 8 4,5 kg

Orijen Feline Guardian 8 4,5 kg

SKU-koodiOR064992718930
ORIJEN FELINE GUARDIAN 8 4,5 kg on aikuisten kissojen premium-kuivaruoka, joka on kehitetty tukemaan kahdeksaa keskeistä terveyshyötyä runsaalla eläinproteiinin pitoisuudella.
Normaalihinta €71,49 1,59 € / 100gr
Alennushinta €71,49 Normaalihinta €71,49
Säästät: -€0,00
1,59 € / 100gr
Loppuunmyyty
Orijen Feline Guardian 8 4,5 kg
Orijen Feline Guardian 8 4,5 kg
Normaalihinta €71,49 1,59 € / 100gr
Alennushinta €71,49 Normaalihinta €71,49
Säästät: -€0,00
1,59 € / 100gr

 

 
ORIJEN FELINE GUARDIAN 8 4,5 kg on edistyksellinen ruokavalio, joka on suunniteltu erityisesti aikuisille kissoille ja jonka tavoitteena on edistää kahdeksaa keskeistä terveyshyötyä, mukaan lukien ruoansulatus-, immuuni-, virtsa- ja sydän- ja verisuonijärjestelmät. Se on valmistettu suurelta osin eläinperäisistä raaka-aineista, kuten kanasta, kalkkunasta, luonnonkalasta ja munista, jotka tarjoavat korkealaatuista proteiinia lihasmassan ylläpitoon. Sen resepti noudattaa WholePrey-konseptia, jossa käytetään lihaa, sisäelimiä ja rustoa täydellisen ja luonnollisen ravitsemuksen takaamiseksi. Se sisältää hedelmiä, vihanneksia ja kasviperäisiä ainesosia, jotka ovat rikkaita antioksidantteja, vitamiineja ja kivennäisaineita, jotka vahvistavat elimistön luonnollista puolustuskykyä. Sen alhainen hiilihydraattipitoisuus ja viljattomuus edistävät terveellistä ruoansulatusta ja tasapainoista energiatasoa. Lisäksi se sisältää omega-3- ja omega-6-rasvahappoja, jotka edistävät tervettä ihoa ja kiiltävää turkkia. Ruoka on täysravintoinen, tasapainoinen ja vapaa keinotekoisista säilöntäaineista.