• Olay Vitamin C -silmänympärysvoide, 2 x 15 ml:n pakkaus
-9%

Olay Vitamin C -silmänympärysvoide, 2 x 15 ml:n pakkaus

SKU-koodiOL620230219130

Olay Vitamin C -silmänympärysvoide, 2 x 15 ml:n pakkaus

Vähentää turvotusta ja tummia silmänalusia sekä kirkastaa silmänympärysalueen ihoa.

Normaalihinta €62,90 209,67 € / 100ml
Alennushinta €62,90 Normaalihinta €68,84
Säästät: -€5,94
209,67 € / 100ml
50 % alennus toisesta kappaleesta.
valikoiduissa tuotteissa. Pakettialennus vähennetään hinnasta.
Voimassa 4. lokakuuta asti.
Olay Vitamin C -silmänympärysvoide, 2 x 15 ml:n pakkaus
Olay Vitamin C -silmänympärysvoide, 2 x 15 ml:n pakkaus
Normaalihinta €62,90 209,67 € / 100ml
Alennushinta €62,90 Normaalihinta €68,84
Säästät: -€5,94
209,67 € / 100ml

 

 

Olay Vitamin C -silmänympärysvoide, 2 x 15 ml:n pakkaus

Kirkastaa sameaa silmänympärysaluetta. Olay Vitamin B3 24 + Vitamin C -silmänympärysvoide kirkastaa ja parantaa ihon ulkonäköä näkyvästi. Se sisältää antioksidantteja, jotka suojaavat ihoa vapaiden radikaalien haitallisilta vaikutuksilta. Eikä siinä vielä kaikki: tämä silmänympärysvoide myös kosteuttaa välittömästi ja 24 tunnin ajan. Tuoksuton, pehmeä ja kevyt koostumus sulautuu ihoosi jättämättä tahmeaa tai rasvaista jälkeä. Tämä tehokas koostumus, joka on suunniteltu erityisesti herkälle silmänympärysalueelle, tarjoaa ainutlaatuisen yhdistelmän B3-vitamiinia, C-vitamiinia ja peptidejä, jotka tuovat esiin sisäisen loistosi. Se tarjoaa sinulle vain parasta, jotta voit loistaa.

Koostumus

Silmänympärysvoide, joka sisältää B3-vitamiinia, C-vitamiinia ja peptidejä

Käyttöohje

Olay Vitamin B3 24 + Vitamin C -silmänympärysvoide on kevyt ja hajusteeton, se sulautuu ihoon eikä tukki ihohuokosia