• Nyx Slim Eye Pencil Eyeliner Sapphire 913, 1 g
  • Nyx Slim Eye Pencil Eyeliner Sapphire 913, 1 g
  • Nyx Slim Eye Pencil Eyeliner Sapphire 913, 1 g
  • Nyx Slim Eye Pencil Eyeliner Sapphire 913, 1 g
-9%
Nyx

Nyx Slim Eye Pencil Eyeliner Sapphire 913, 1 g

SKU-koodiNY800897109134
Slim Eye Pencil -silmärajauskynä SAPPHIRE 913
Normaalihinta €4,50 450,0 € / 100gr
Alennushinta €4,50 Normaalihinta €4,95
Säästät: -€0,45
450,0 € / 100gr
Loppuunmyyty
Nyx Slim Eye Pencil Eyeliner Sapphire 913, 1 g
Nyx Slim Eye Pencil Eyeliner Sapphire 913, 1 g
Normaalihinta €4,50 450,0 € / 100gr
Alennushinta €4,50 Normaalihinta €4,95
Säästät: -€0,45
450,0 € / 100gr

 

 
Luo upea meikki NYX Professional Makeupin Slim Eye Pencil -silmäkynällä. Laaja 40 sävyn valikoima tekee tästä silmäkynästä täydellisen kumppanin ainutlaatuisen tyylin luomiseen.

Sen kermainen ja pitkäkestoinen koostumus liukuu pehmeästi, mikä helpottaa levittämistä ja takaa poikkeuksellisen kestävyyden. Tämä silmäluomikynä tarjoaa sinulle loputtomia mahdollisuuksia luoda vaikuttavia meikkejä, jotka kestävät koko päivän.

Koostumus

2060979 1 – AINESOSAT: ETYYLHEKSYYLIPALMITAATTI • CI 77007 / ULTRAMARIINIT • MIKA • CI 77510 / RUTAKAMMONIUMFERROSYANIIDI • CI 77891 / TITANIUMDIOKSIDI • CANDELILLA CERA / CANDELILLA WAX / CIRE DE CANDELILLA • COPERNICIA CERIFERA CERA / CARNAUBA WAX / CIRE DE CARNAUBA • PARAFFIN • CI 77499 / IRON OXIDES • CERESIN • SIMMONDSIA CHINENSIS -SIEMENÖLJY / JOJOBA-SIEMENÖLJY • TALKI • TOKOFEROLI • ASKORBYYLIPALMITAATTI (F.I.L. N295082/1).

Käyttöohjeet

Kermainen ja pitkäkestoinen koostumus, helppo levittää ja erittäin kestävä.

Ainesosat

2060979 1 - AINESOSAT: ETYLIHEKSYYLIPALMITAATTI • CI 77007 / ULTRAMARIINIT • MIKA • CI 77510 / RUTAAMMONIUMFERROSYANIDI • CI 77891 / TITANIUMDIOKSIDI • CANDELILLA-VAHAA / CANDELILLA WAX / CIRE DE CANDELILLA • COPERNICIA CERIFERA -VAHAA / CARNAUBA-VAHAA / CIRE DE CARNAUBA • PARAFFIINI • CI 77499 / RAUTAOKSIDIT • CERESIN • SIMMONDSIA CHINENSIS -SIEMENÖLJY / JOJOBA-SIEMENÖLJY • TALKKI • TOKOFEROLI • ASKORBYYLIPALMITAATTI (F.I.L. N295082/1).