• Nyx Lip Primer Lp Prmr – Nude, 3 g
  • Nyx Lip Primer Lp Prmr – Nude, 3 g
  • Nyx Lip Primer Lp Prmr – Nude, 3 g
-8%
Nyx

Nyx Lip Primer Lp Prmr – Nude, 3 g

SKU-koodiNY800897828851
LP PRMR -huulipohja - NUDE
Normaalihinta €6,90 230,0 € / 100gr
Alennushinta €6,90 Normaalihinta €7,50
Säästät: -€0,60
230,0 € / 100gr
Loppuunmyyty
Nyx Lip Primer Lp Prmr – Nude, 3 g
Nyx Lip Primer Lp Prmr – Nude, 3 g
Normaalihinta €6,90 230,0 € / 100gr
Alennushinta €6,90 Normaalihinta €7,50
Säästät: -€0,60
230,0 € / 100gr

 

 
Huulipohja, joka säilyttää kosteuden ja korostaa suosikkihuulipunan lopputulosta.

Koostumus

G2001314 - AINESOSAT: POLYBUTEENI • OKTYYLIDODEKANOLI • ISOSTEARYYLISOSTEARAATTI • ISOHEXADEKAANI • HYDROGENOITU MIKROKRISTALLINEN VAHAT • DIISOSTEARYYLIMALAATTI • SILICA • COPERNICIA CERIFERA CERA / CARNAUBA-VAHAT • PENTAERYTHRITYL TETRAISOSTEARATE • CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE • POLYETHYLENE • BIS-DIGLYCERYL POLYACYLADIPATE-2 • JOJOBA-ESTERIT • TOCOPHERYL ACETATE • AQUA / VESI • BHT • TOCOPHEROL • PARFUM / TUOKSU ? [+/- VOI SISÄLTÄÄ: CI 15850 / RED 6 • CI 77491, CI 77492, CI 77499 / RAUTAOKSIDIT • CI 77891 / TITANIUMDIOKSIDI • MIKA]. (F.I.L. D193808/1).

Käyttöohje

Levitä ennen suosikkihuulituotettasi

Ainesosat

G2001314 - AINESOSAT: POLYBUTEENI • OKTYYLIDODEKANOLI • ISOSTEARYYLISOSTEARAATTI • ISOHEXADEKAANI • HYDROGENOITU MIKROKRISTALLINEN VAHAT • DIISOSTEARYYLIMALAATTI • SILICA • COPERNICIA CERIFERA CERA / CARNAUBA-VAHAT • PENTAERYTRITYYLITETRAISOSTEARAATTI • KAPRYYLI-/KAPRIINITRIGLYSERIDI • POLYETYLEENI • BIS-DIGLYCERYL POLYACYLADIPATE-2 • JOJOBA-ESTERIT • TOCOPHERYL ACETATE • AQUA / VESI • BHT • TOCOPHEROL • PARFUM / HAJUSTE ? [+/- VOI SISÄLTÄÄ: CI 15850 / RED 6 • CI 77491, CI 77492, CI 77499 / RAUTAOKSIDIT • CI 77891 / TITANIUMDIOKSIDI • MIKA]. (F.I.L. D193808/1).