• Nyx Jumbo Eye Pencil - Iced Mocha, 5 g
  • Nyx Jumbo Eye Pencil - Iced Mocha, 5 g
  • Nyx Jumbo Eye Pencil - Iced Mocha, 5 g
  • Nyx Jumbo Eye Pencil - Iced Mocha, 5 g
  • Nyx Jumbo Eye Pencil - Iced Mocha, 5 g
  • Nyx Jumbo Eye Pencil - Iced Mocha, 5 g
  • Nyx Jumbo Eye Pencil - Iced Mocha, 5 g
  • Nyx Jumbo Eye Pencil - Iced Mocha, 5 g
-8%
Nyx

Nyx Jumbo Eye Pencil - Iced Mocha, 5 g

SKU-koodiNY800897115159
NYX Professional Makeup Jumbo Eye Pencil - Iced Mocha
Normaalihinta €7,30 146,0 € / 100gr
Alennushinta €7,30 Normaalihinta €7,95
Säästät: -€0,65
146,0 € / 100gr
Loppuunmyyty
Nyx Jumbo Eye Pencil - Iced Mocha, 5 g
Nyx Jumbo Eye Pencil - Iced Mocha, 5 g
Normaalihinta €7,30 146,0 € / 100gr
Alennushinta €7,30 Normaalihinta €7,95
Säästät: -€0,65
146,0 € / 100gr

 

 
Jumbo Eye Pencil -silmäkynämme on eyeliner, jota voi käyttää myös luomivärinä. Erittäin kermainen koostumuksensa ansiosta se liukuu vaivattomasti. Saatavilla laaja valikoima värejä. Voit teroittaa sen paksuille kynille tarkoitetulla teroittimella.

Koostumus

G2001283 1 - AINESOSAT: ISONONYL ISONONANOATE • OCTYLDODECANOL • ETHYLHEXYL PALMITATE • ISOSTEARYL ISOSTEARATE • CANDELILLA-VAHAT / CANDELILLA WAX / CIRE DE CANDELILLA • MIKROKRISTALLINEN VAHAT / MICROCRYSTALLINE WAX / CIRE MICROCRISTALLINE • MIKROKRISTALLINEN VAHAT / HYDROGENATED MICROCRYSTALLINE WAX • MEHILÄISVAHAT / BEESWAX / CIRE D’ABEILLE • COPERNICIA CERIFERA -VAHAT / CARNAUBA-VAHAT / CIRE DE CARNAUBA • POLYETYLEENI • TOCOFERYYLIASETAATTI • GLYSERIINI • ALUMIINIOKSIDI • KAPRYLYLIGLYKOLI • PENTAERYTRITYYLITETRA-DI-T-BUTYYLIHYDROKSYHYDROKINNAAMAATTI • FENOKSYETANOLI ? [+/- VOI SISÄLTÄÄ: CI 77491, CI 77492, CI 77499 / RAUTAOKSIDIT • CI 77891 / TITANIUMDIOKSIDI • MIKA]. (F.I.L. D270935/1).

Käyttöohjeet

Levitä sitä pohjaksi vaikuttavalle silmämeikille tai rajaa silmäluomea tuodaksesi ripauksen väriä.

Ainesosat

G2001283 1 - AINESOSAT: ISONONYYLISONONANOAATTI • OKTYYLIDODEKANOLI • ETYYLIHEKSYYLIPALMITAATTI • ISOSTEARYLISOSTEARAATTI • CANDELILLA-VAHAT / CANDELILLA WAX / CIRE DE CANDELILLA • MIKROKRISTALLINEN VAHAT / MICROCRYSTALLINE WAX / CIRE MICROCRISTALLINE • MIKROKRISTALLINEN VAHAT / HYDROGENATED MICROCRYSTALLINE WAX • MEHILÄISVAHAT / BEESWAX / CIRE D’ABEILLE • COPERNICIA CERIFERA -VAHAT / CARNAUBA-VAHAT / CIRE DE CARNAUBA • POLYETYLEENI • TOCOFERYYLIASETAATTI • GLYSERIINI • ALUMIINIOKSIDI • KAPRYLYLIGLYKOLI • PENTAERYTRITYYLITETRA-DI-T-BUTYYLIHYDROKSYHYDROKINNAAMAATTI • FENOKSYETANOLI ? [+/- VOI SISÄLTÄÄ: CI 77491, CI 77492, CI 77499 / RAUTAOKSIDIT • CI 77891 / TITANIUMDIOKSIDI • MIKA]. (F.I.L. D270935/1).