• Nyx Jumbo Eye Pencil - Frosting, 5 g
  • Nyx Jumbo Eye Pencil - Frosting, 5 g
  • Nyx Jumbo Eye Pencil - Frosting, 5 g
  • Nyx Jumbo Eye Pencil - Frosting, 5 g
  • Nyx Jumbo Eye Pencil - Frosting, 5 g
  • Nyx Jumbo Eye Pencil - Frosting, 5 g
  • Nyx Jumbo Eye Pencil - Frosting, 5 g
  • Nyx Jumbo Eye Pencil - Frosting, 5 g
-8%
Nyx

Nyx Jumbo Eye Pencil - Frosting, 5 g

SKU-koodiNY800897119539
Jumbo Eye Pencil - Frosting -silmäkynä
Normaalihinta €7,30 146,0 € / 100gr
Alennushinta €7,30 Normaalihinta €7,95
Säästät: -€0,65
146,0 € / 100gr
Loppuunmyyty
Nyx Jumbo Eye Pencil - Frosting, 5 g
Nyx Jumbo Eye Pencil - Frosting, 5 g
Normaalihinta €7,30 146,0 € / 100gr
Alennushinta €7,30 Normaalihinta €7,95
Säästät: -€0,65
146,0 € / 100gr

 

 
Jumbo Eye Pencil -silmäkynämme on eyeliner, jota voi käyttää myös luomivärinä. Erittäin kermainen koostumuksensa ansiosta se liukuu vaivattomasti. Saatavilla on laaja valikoima värejä. Voit teroittaa sen paksuille kynille tarkoitetulla teroittimella.

Koostumus

2050174 - AINESOSAT: MICA • ISONONYL ISONONANOATE • OCTYLDODECANOL • ETHYLHEXYL PALMITATE • ISOSTEARYL ISOSTEARATE • CI 77891 / TITANIUM DIOXIDE • CANDELILLA-VAHAA / CANDELILLA WAX / CIRE DE CANDELILLA • MIKROKRISTALLINEN VAHAA / MICROCRYSTALLINE WAX / CIRE MICROCRISTALLINE • MIKROKRISTALLINEN VAHKA / HYDROGENATED MICROCRYSTALLINE WAX • MEHILÄISVAHKA / BEESWAX / CIRE D’ABEILLE • COPERNICIA CERIFERA -VAHKA / CARNAUBA-VAHKA / CIRE DE CARNAUBA • POLYETYLEENI • CI 77491 / RAUTAOKSIDIT • TOKOFERYYLIASETAATTI • TINAOKSIDI • GLYSERIINI • ALUMIINIOKSIDI • KAPRYLYLIGLYKOLI • PENTAERYTRITYYLITETRA-DI-T-BUTYYLIHYDROKSYHYDROKINNAAMAATTI • FENOKSYETANOLI (F.I.L. D270850/1).

Käyttöohjeet

Levitä meikkivoiteen pohjaksi luodaksesi vaikuttavan silmämeikin tai rajaa silmäluomi tuodaksesi siihen ripauksen väriä.

Ainesosat

2050174 - AINESOSAT: MICA • ISONONYL ISONONANOATE • OCTYLDODECANOL • ETHYLHEXYL PALMITATE • ISOSTEARYL ISOSTEARATE • CI 77891 / TITANIUM DIOXIDE • CANDELILLA-VAHAA / CANDELILLA WAX / CIRE DE CANDELILLA • MIKROKRISTALLINEN VAHAA / MICROCRYSTALLINE WAX / CIRE MICROCRISTALLINE • MIKROKRISTALLINEN VAHAT / HYDROGENATED MICROCRYSTALLINE WAX • MEHILÄISVAHAT / BEESWAX / CIRE D’ABEILLE • COPERNICIA CERIFERA -VAHAT / CARNAUBA-VAHAT / CIRE DE CARNAUBA • POLYETYLEENI • CI 77491 / RAUTAOKSIDIT • TOKOFERYL-ASETAATTI • TINOKSIDI • GLYSERIINI • ALUMIINIOKSIDI • KAPRYLYLIGLYKOLI • PENTAERYTRITYYLITETRA-DI-T-BUTYYLIHYDROKSYHYDROKINNAAMAATTI • FENOKSIEETANOLI (F.I.L. D270850/1).