• Nyx Jumbo Eye Pencil - French Fries, 5 g
  • Nyx Jumbo Eye Pencil - French Fries, 5 g
  • Nyx Jumbo Eye Pencil - French Fries, 5 g
  • Nyx Jumbo Eye Pencil - French Fries, 5 g
  • Nyx Jumbo Eye Pencil - French Fries, 5 g
  • Nyx Jumbo Eye Pencil - French Fries, 5 g
  • Nyx Jumbo Eye Pencil - French Fries, 5 g
  • Nyx Jumbo Eye Pencil - French Fries, 5 g
-8%
Nyx

Nyx Jumbo Eye Pencil - French Fries, 5 g

SKU-koodiNY800897115074
Jumbo Eye Pencil -silmäkynä
Normaalihinta €7,30 146,0 € / 100gr
Alennushinta €7,30 Normaalihinta €7,95
Säästät: -€0,65
146,0 € / 100gr
Loppuunmyyty
Nyx Jumbo Eye Pencil - French Fries, 5 g
Nyx Jumbo Eye Pencil - French Fries, 5 g
Normaalihinta €7,30 146,0 € / 100gr
Alennushinta €7,30 Normaalihinta €7,95
Säästät: -€0,65
146,0 € / 100gr

 

 
Tutustu ikoniseen Jumbo Eye Pencil -silmäkynäämme: erittäin kermainen silmärajauskynä, joka liukuu vaivattomasti ja jota voit käyttää myös luomivärinä.

Koostumus

G2001283 1 - AINESOSAT: ISONONYL ISONONANOATE • OCTYLDODECANOL • ETHYLHEXYL PALMITATE • ISOSTEARYL ISOSTEARATE • CANDELILLA CERA / CANDELILLA WAX / CIRE DE CANDELILLA • CERA MICROCRISTALLINA / MICROCRYSTALLINE WAX / CIRE MICROCRISTALLINE • MIKROKRISTALLINEN VAHAT / HYDROGENATED MICROCRYSTALLINE WAX • MEHILÄISVAHAT / BEESWAX / CIRE D'ABEILLE • COPERNICIA CERIFERA -VAHAT / CARNAUBA-VAHAT / CIRE DE CARNAUBA • POLYETYLEENI • TOCOFERYYLIASETAATTI • GLYSERIINI • ALUMIINIOKSIDI • KAPRYLYLIGLYKOLI • PENTAERYTRITYYLITETRA-DI-T-BUTYYLIHYDROKSYHYDROKINNAAMAATTI • FENOKSYETANOLI ? [+/- VOI SISÄLTÄÄ: CI 77491, CI 77492, CI 77499 / RAUTAOKSIDIT • CI 77891 / TITANIUMDIOKSIDI • MIKA]. (F.I.L. D270935/1).

Ainesosat

G2001283 1 – AINESOSAT: ISONONYYLISONONANOAATTI • OKTYYLIDODEKANOL • ETYYLIHEKSYYLIPALMITAATTI • ISOSTEARYYLI-ISOSTEARAATTI • CANDELILLA-VAHAT / CANDELILLA WAX / CIRE DE CANDELILLA • MIKROKRISTALLINEN VAHAT / MICROCRYSTALLINE WAX / CIRE MICROCRISTALLINE • MIKROKRISTALLINEN VAHAT / HYDROGENATED MICROCRYSTALLINE WAX • MEHILÄISVAHAT / BEESWAX / CIRE D’ABEILLE • COPERNICIA CERIFERA -VAHAT / CARNAUBA WAX / CIRE DE CARNAUBA • POLYETYLEENI • TOCOFERYYLIASETAATTI • GLYSERIINI • ALUMIINIOKSIDI • KAPRYLYLIGLYKOLI • PENTAERYTRITYYLITETRA-DI-T-BUTYYLIHYDROKSYHYDROKINNAAMAATTI • FENOKSYETANOLI ? [+/- VOI SISÄLTÄÄ: CI 77491, CI 77492, CI 77499 / RAUTAOKSIDIT • CI 77891 / TITANIUMDIOKSIDI • MIKA]. (F.I.L. D270935/1).