• Nyx Blade & Shade kaksipäinen kulmakynä, Blonde 02, 0,06 g
  • Nyx Blade & Shade kaksipäinen kulmakynä, Blonde 02, 0,06 g
  • Nyx Blade & Shade kaksipäinen kulmakynä, Blonde 02, 0,06 g
  • Nyx Blade & Shade kaksipäinen kulmakynä, Blonde 02, 0,06 g
  • Nyx Blade & Shade kaksipäinen kulmakynä, Blonde 02, 0,06 g
  • Nyx Blade & Shade kaksipäinen kulmakynä, Blonde 02, 0,06 g
  • Nyx Blade & Shade kaksipäinen kulmakynä, Blonde 02, 0,06 g
  • Nyx Blade & Shade kaksipäinen kulmakynä, Blonde 02, 0,06 g
-8%
Nyx

Nyx Blade & Shade kaksipäinen kulmakynä, Blonde 02, 0,06 g

SKU-koodiNY800897265861
Blade & Shade Kaksipäinen kulmakynä, Blonde 02
Normaalihinta €11,00 18333,33 € / 100gr
Alennushinta €11,00 Normaalihinta €11,95
Säästät: -€0,95
18333,33 € / 100gr
Loppuunmyyty
Nyx Blade & Shade kaksipäinen kulmakynä, Blonde 02, 0,06 g
Nyx Blade & Shade kaksipäinen kulmakynä, Blonde 02, 0,06 g
Normaalihinta €11,00 18333,33 € / 100gr
Alennushinta €11,00 Normaalihinta €11,95
Säästät: -€0,95
18333,33 € / 100gr

 

 
Luo microblading-tyylinen kulmakarvameikki tällä kynällä. Tämä kaksipäinen kynä on ihanteellinen tarkasti täytettyjen ja luonnollisesti varjostettujen kulmakarvojen luomiseen. Levitä vain väriä, käännä kynä ympäri ja varjosta innovatiivisella 2-in-1-kärjellä luodaksesi nanoblading-efektin kulmakarvoihin. Kestää jopa 16 tuntia. Nyt saatavana 12 eri sävyssä. Ei tahraa eikä jätä jälkiä. Blade & Shaden kaksiteräinen kärki mahdollistaa hiusmaisten viivojen piirtämisen erittäin tarkasti ja luo luonnollisen varjostetun täytön.

Koostumus

2061982 - AINESOSAT: HYDROGENATED COCO-GLYCERIDES • SYNTHETIC WAX • CI 77492 / IRON OXIDES • CI 77891 / TITANIUM DIOXIDE • SINKKISTEARAATTI • HYDROGENOITU KASVIÖLJY • CI 77491 / RAUTAOKSIDIT • CI 77499 / RAUTAOKSIDIT • POLYGLYCERYL-2-TRIISOSTEARAATTI • TRIBEHENIINI • COPERNICIA CERIFERA CERA / CARNAUBA-VAHAT / CIRE DE CARNAUBA • KAPRYYLI-/KAPRIINIGLYSERIDIT (F.I.L. N70049568/1).

Käyttöohje

Vaihe 1: LEVITÄ Määritä kulmakarvojen muoto ja piirrä karvamaisia viivoja kynän yläkärjellä. Vaihe 2: TÄYTÄ Käännä kynä ympäri ja täytä harvemmista kohdista litteällä kärjellä. Vaihe 3: Häivytä ja harjaa kulmakarvat.

Ainesosat

2061982 - AINESOSAT: HYDROGENATED COCO-GLYCERIDES • SYNTHETIC WAX • CI 77492 / IRON OXIDES • CI 77891 / TITANIUM DIOXIDE • SINKKISTEARAATTI • HYDROGENOITU KASVIÖLJY • CI 77491 / RAUTAOKSIDIT • CI 77499 / RAUTAOKSIDIT • POLYGLYCERYL-2-TRIISOSTEARAATTI • TRIBEHENIINI • COPERNICIA CERIFERA CERA / KARNAUBAVAHAT / CIRE DE CARNAUBA • KAPRYYLI- JA KAPRIINIGLYSERIDIT (F.I.L. N70049568/1).