• Nuxe Reve De Miel Men Le Parfum, 50 ml
  • Nuxe Reve De Miel Men Le Parfum, 50 ml
  • Nuxe Reve De Miel Men Le Parfum, 50 ml
-22%

Nuxe Reve De Miel Men Le Parfum, 50 ml

SKU-koodiNU3264680046278
Sen sitruksinen ja puumainen saniaistuoksu ilmentää aistillista ja nykyaikaista maskuliinisuutta.
Normaalihinta €44,45 88,9 € / 100ml
Alennushinta €44,45 Normaalihinta €56,90
Säästät: -€12,45
88,9 € / 100ml
Loppuunmyyty
Nuxe Reve De Miel Men Le Parfum, 50 ml
Nuxe Reve De Miel Men Le Parfum, 50 ml
Normaalihinta €44,45 88,9 € / 100ml
Alennushinta €44,45 Normaalihinta €56,90
Säästät: -€12,45
88,9 € / 100ml

 

 
Anna uuden Nuxe Men -tuoksun viehättää sinut.

Sen sitruksinen, puumainen ja saniainen tuoksujälki ilmentää aistillista ja nykyaikaista maskuliinisuutta.

Katajanmarjan aromaattinen elinvoima ja greipin kupliva raikkaus sekoittuvat välittömästi mustapippurin mausteiseen lämpöön. Sydämen eleganssi paljastuu salvia sclarean kautta, jota korostaa kardemumin eloisa vivahde. Aistillisuus korostuu valkoisen myskin ja vetiverin täydellisen tasapainon ansiosta, jotka tuovat syvyyttä ja luonnetta.

Kehitetty ja valmistettu Ranskassa.

Koostumus

92 % luonnollista alkuperää olevia ainesosia.

Käyttöohje

Suihkuta hajuvettä niin usein kuin haluat muutaman senttimetrin etäisyydeltä iholle, keskittyen erityisesti kaulaan ja ranteiden sisäpuoliin.

Ainesosat

AINESOSAT: ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER, PARFUM/FRAGRANCE, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES, LIMONENE, LINALYL ACETATE, ACETYL CEDRENE, CEDRUS ATLANTICA OIL/EXTRACT, POGOSTEMON CABLIN OIL, JUNIPERUS VIRGINIANA OIL, CITRUS AURANTIUM BERGAMIA (BERGAMOT) PEEL OIL, CITRUS LIMON (LEMON) PEEL OIL, PINENE, LINALOOL, PELARGONIUM GRAVEOLENS -KUKKAÖLJY, SITRAALI, BETA-KARYOFYLLEENI, SITRONELLOLI, TERPINEOOLI, GERANIOLI, VANILLIINI, TERPINOLEENI, SKLAREOLI, ALFA-TERPINEENI, GERANYYLASETAATTI [N6001/A]