• Nutergia Ergykid Multivit 150Ml.
-25%

Nutergia Ergykid Multivit 150 ml.

SKU-koodiNU8436031739060
NUTERGIA ERGYKID MULTIVIT on erityisesti lapsille kehitetty monivitamiinivalmiste. Se sisältää välttämättömien vitamiinien ja kivennäisaineiden yhdistelmän, joka tukee lasten tervettä kasvua ja kehitystä. Tuote on saatavana 150 ml:n nestemäisenä annoksena, mikä helpottaa sen antamista pienille lapsille.
Normaalihinta €15,10 10,07 € / 100ml
Alennushinta €15,10 Normaalihinta €20,00
Säästät: -€4,90
10,07 € / 100ml
Nutergia Ergykid Multivit 150Ml.
Nutergia Ergykid Multivit 150 ml.
Normaalihinta €15,10 10,07 € / 100ml
Alennushinta €15,10 Normaalihinta €20,00
Säästät: -€4,90
10,07 € / 100ml

 

 

NUTERGIA ERGYKID MULTIVIT on erityisesti lapsille suunniteltu ravintolisä siirapin muodossa. Se sisältää yhdistelmän vitamiineja ja kivennäisaineita, jotka ovat välttämättömiä lasten kasvulle ja oikeanlaiselle kehitykselle. Tämä tuote auttaa vahvistamaan immuunijärjestelmää, lisäämään energiaa ja elinvoimaa sekä edistämään hermoston toimintaa. Sitä käytetään ravintolisänä varmistamaan riittävä ravintoaineiden saanti lapsille, joilla voi olla puutostiloja tai erityistarpeita.

Koostumus

Katso tuotteen pakkauksesta täydellinen ainesosaluettelo ja ravintotiedot. Jos sinulla on kysyttävää tai tarvitset lisätietoja jostakin ainesosasta, ota yhteyttä Farmaciasdirectin farmaseuttien asiantuntijatiimiin. 

Apteekkarin neuvo

NUTERGIA ERGYKID MULTIVIT 150 ml -tuotteen osalta on suositeltavaa noudattaa valmistajan antamia käyttö- ja annostusohjeita. Lisäksi on suositeltavaa neuvotella terveydenhuollon ammattilaisen, kuten lääkärin tai apteekkarin, kanssa ennen minkään vitamiinilisän käytön aloittamista, erityisesti lasten kohdalla.