• Novadiet Drenantia 500Ml.
-17%

Novadiet Drenantia 500 ml.

SKU-koodiNO8425652561259
Novadiet Drenantia 500 ml on ravintolisä, joka auttaa poistamaan nesteitä ja myrkkyjä kehosta. Sen koostumus sisältää luonnollisia ainesosia, kuten vihreää teetä, voikukkaa ja koivua, joilla on diureettisia ja puhdistavia ominaisuuksia. Tämä tuote sopii erinomaisesti henkilöille, jotka haluavat lievittää nesteen kertymistä ja edistää myrkkyjen poistumista luonnollisella tavalla.
Normaalihinta €20,10 4,02 € / 100ml
Alennushinta €20,10 Normaalihinta €24,32
Säästät: -€4,22
4,02 € / 100ml
Loppuunmyyty
Novadiet Drenantia 500Ml.
Novadiet Drenantia 500 ml.
Normaalihinta €20,10 4,02 € / 100ml
Alennushinta €20,10 Normaalihinta €24,32
Säästät: -€4,22
4,02 € / 100ml

 

 
Novadiet Drenantia 500 ml on ravintolisä, jota käytetään edistämään nesteiden ja myrkkyjen poistumista elimistöstä. Se sisältää luonnollisia ainesosia, kuten vihreää teetä, koivua ja voikukkaa, joilla on diureettisia ja puhdistavia ominaisuuksia. Tätä tuotetta voidaan käyttää osana tasapainoista ruokavaliota ja terveellistä elämäntapaa yleisen terveyden ja hyvinvoinnin edistämiseksi.

Koostumus

500 mg hibiskikukkia.
250 mg mate-lehtiä (17,5 mg kofeiinia).
200 mg centella asiaticaa.
200 mg koivua.
200 mg ortosifonia.
150 mg voikukkaa.
150 mg takiaista.

Käyttöohje

Novadiet Drenantia 500 ml:n käyttöohje on ottaa 10 ml laimennettuna lasilliseen vettä kahdesti päivässä, mieluiten ennen pääaterioita. Suosittelemme ravistamaan hyvin ennen käyttöä.