• Lusodiete Pau D'Arco Forte 250Ml. Lusodiete
-20%

Lusodiete Pau D’Arco Forte 250 ml. Lusodiete

SKU-koodiLU5603969407528
Lusodiete Pau D'Arco Forte 250 ml on Lusodiete-tuotemerkin ravintolisä. Tuote on tarkoitettu tarjoamaan lisäravintoarvoja. Perustiedoissa ei kuitenkaan ole annettu tarkkaa lyhyttä kuvausta.
Normaalihinta €17,00 6,8 € / 100ml
Alennushinta €17,00 Normaalihinta €21,16
Säästät: -€4,16
6,8 € / 100ml
Lusodiete Pau D'Arco Forte 250Ml. Lusodiete
Lusodiete Pau D’Arco Forte 250 ml. Lusodiete
Normaalihinta €17,00 6,8 € / 100ml
Alennushinta €17,00 Normaalihinta €21,16
Säästät: -€4,16
6,8 € / 100ml

 

 
Lusodiete Pau D'Arco Forte 250 ml on ravintolisä, jota käytetään immuunijärjestelmän vahvistamiseen ja infektioiden torjumiseen. Se sisältää Pau D'Arco -uutetta, joka on kasvi, joka tunnetaan antimikrobisista ja tulehdusta hillitsevistä ominaisuuksistaan. Tätä tuotetta voidaan käyttää tukemaan esimerkiksi flunssan, vilustumisen, virtsatieinfektioiden ja kandidiaasin hoitoa. Suositeltava päivittäinen annos on 10 ml laimennettuna veteen. On tärkeää huomata, että tätä tuotetta ei tule käyttää tasapainoisen ruokavalion ja terveellisten elämäntapojen korvikkeena.

Ainesosat

Lusodiete Pau D'Arco Forte 250 ml:n tärkein vaikuttava aine on Pau D'Arco.