• Naturlider Pelargonium Sidoides 50Ml.
-32%

Naturlider Pelargonium Sidoides 50 ml.

SKU-koodiNA8435110851624
Naturlider Pelargonium Sidoides 50 ml on kasviperäinen valmiste, jota käytetään hengitysteiden hoitoon. Se sisältää Pelargonium Sidoides -uutetta, joka on lääkekasvi, joka tunnetaan yskänlääke- ja antiviraalisista ominaisuuksistaan. Tämä tuote auttaa lievittämään vilustumisen, flunssan ja muiden hengitystiesairauksien oireita sekä edistää hengityselinten terveyttä ja hyvinvointia.
Normaalihinta €14,90 29,8 € / 100ml
Alennushinta €14,90 Normaalihinta €21,91
Säästät: -€7,01
29,8 € / 100ml
Loppuunmyyty
Naturlider Pelargonium Sidoides 50Ml.
Naturlider Pelargonium Sidoides 50 ml.
Normaalihinta €14,90 29,8 € / 100ml
Alennushinta €14,90 Normaalihinta €21,91
Säästät: -€7,01
29,8 € / 100ml

 

 
Naturlider Pelargonium Sidoides 50 ml on kasviperäinen valmiste, jota käytetään hengitysteiden hoitoon. Se sisältää Pelargonium Sidoides -uutetta, joka on lääkekasvi, joka tunnetaan antibakteerisista ja antiviraalisista ominaisuuksistaan. Tätä tuotetta käytetään lievittämään hengitystieinfektioiden oireita, kuten flunssaa, keuhkoputkentulehdusta ja poskiontelotulehdusta. Sen luonnollinen koostumus auttaa vahvistamaan immuunijärjestelmää sekä lyhentämään hengitystieoireiden kestoa ja lieventämään niiden vakavuutta. On suositeltavaa noudattaa valmistajan ohjeita ja neuvotella terveydenhuollon ammattilaisen kanssa ennen käyttöä.

Ainesosat

Naturlider Pelargonium Sidoides 50 ml:n tärkein vaikuttava aine on Pelargonium sidoides.