• Naturgreen Organic Chickpea Snacks, 225 g
  • Naturgreenin luomukikherne-välipalat, 225 g
-5%

Naturgreenin luomukikherne-välipalat, 225 g

SKU-koodiNA8436542195973

Luomukikhernehiutaleet.

Normaalihinta €4,10 1,82 € / 100gr
Alennushinta €4,10 Normaalihinta €4,32
Säästät: -€0,22
1,82 € / 100gr
Loppuunmyyty
Naturgreen Organic Chickpea Snacks, 225 g
Naturgreenin luomukikherne-välipalat, 225 g
Normaalihinta €4,10 1,82 € / 100gr
Alennushinta €4,10 Normaalihinta €4,32
Säästät: -€0,22
1,82 € / 100gr

 

 

Luomukikhernehiutaleet, 225 g

Käyttöohjeet

Tätä tuotetta voivat käyttää kaikki, paitsi ne, joilla on allergeenitaulukossa mainittuja allergioita tai yliherkkyyksiä.

Ainesosat

Kikhernehiutaleet* (100 %). ”Tämä tuote valmistetaan tehtaassa, jossa käsitellään pähkinöitä, soijaa ja seesamia.”

Ravintoarvot

Energia (371 kcal), Rasvat (6,3 g), Tyydyttyneet rasvat (1,2 g), Hiilihydraatit (49,2 g), Sokerit
(2,95 g), Ravintokuitu (11,71 g), Proteiinit (23,44 g), Suola (0,12 g)