• Nature Kare Wellness Hemp 300 Cbd 3% 10Ml.
-10%

Nature Kare Wellness Hemp 300 CBD 3 % 10 ml.

SKU-koodiNA8437010090196
Nature Kare Wellness Hemp 300 CBD 3 % 10 ml on luonnollinen hyvinvointituote, joka sisältää hamppuöljyä, jonka CBD-pitoisuus on 3 %. CBD tunnetaan tulehdusta hillitsevistä ominaisuuksistaan, ja sitä voidaan käyttää täydentävänä aineena kasvilääketieteessä. Tuote on saatavana 10 ml:n pakkauksessa, ja sitä voidaan käyttää terveyden ja yleisen hyvinvoinnin edistämiseen.
Normaalihinta €20,49 204,9 € / 100ml
Alennushinta €20,49 Normaalihinta €22,77
Säästät: -€2,28
204,9 € / 100ml
Nature Kare Wellness Hemp 300 Cbd 3% 10Ml.
Nature Kare Wellness Hemp 300 CBD 3 % 10 ml.
Normaalihinta €20,49 204,9 € / 100ml
Alennushinta €20,49 Normaalihinta €22,77
Säästät: -€2,28
204,9 € / 100ml

 

 
Nature Kare Wellness Hemp 300 CBD 3 % 10 ml on luonnollinen hyvinvointituote, joka sisältää hamppuöljyä, jonka CBD-pitoisuus on 3 %. CBD, eli kannabidioli, on hampusta peräisin oleva ei-psykoaktiivinen yhdiste, jota on perinteisesti käytetty sen tulehdusta hillitsevien ominaisuuksien vuoksi. Tätä tuotetta käytetään kivun ja tulehduksen lievittämiseen sekä rentoutumisen ja yleisen hyvinvoinnin edistämiseen. 10 ml:n pullopakkaus mahdollistaa helpon ja kätevän käytön.

Ainesosat

Tämän tuotteen pääasiallinen vaikuttava aine on CBD (kannabidioli).