• Nature Kare Wellness Hemp 1500 Cbd 15% 10Ml.
-10%

Nature Kare Wellness Hemp 1500 CBD 15 % 10 ml.

SKU-koodiNA8437010090226
Nature Kare Wellness Hemp 1500 CBD 15 % 10 ml on luonnollinen hyvinvointituote, joka sisältää hamppuöljyä, jossa on korkea CBD-pitoisuus (15 %). Tätä CBD-öljyä on perinteisesti käytetty tulehdusta hillitsevänä aineena, ja se voi auttaa lievittämään kehon kipuja ja tulehduksia. Pullossa on 10 ml hamppuöljyä, mikä tekee siitä kätevän ja helppokäyttöisen vaihtoehdon niille, jotka haluavat hyötyä CBD:n eduista.
Normaalihinta €65,49 654,9 € / 100ml
Alennushinta €65,49 Normaalihinta €72,77
Säästät: -€7,28
654,9 € / 100ml
Nature Kare Wellness Hemp 1500 Cbd 15% 10Ml.
Nature Kare Wellness Hemp 1500 CBD 15 % 10 ml.
Normaalihinta €65,49 654,9 € / 100ml
Alennushinta €65,49 Normaalihinta €72,77
Säästät: -€7,28
654,9 € / 100ml

 

 
Nature Kare Wellness Hemp 1500 CBD 15 % 10 ml on CBD-tuote (kannabidioli), jota käytetään yleisen hyvinvoinnin edistämiseen ja erilaisten terveysongelmien oireiden lievittämiseen. CBD on hampusta peräisin oleva luonnollinen yhdiste, jolla on todistetusti tulehdusta hillitseviä, kipua lievittäviä ja rentouttavia ominaisuuksia. Tämä tuote sisältää 15 % CBD:tä ja se toimitetaan 10 ml:n pullossa. Ennen käyttöä on suositeltavaa konsultoida terveydenhuollon ammattilaista.

Ainesosat

Nature Kare Wellness Hemp 1500 CBD 15 % 10 ml -tuotteen pääasiallinen vaikuttava aine on kannabidioli (CBD).