• Nature Kare Wellness Hemp 1000 Cbd 10% 10Ml.
-10%

Nature Kare Wellness Hemp 1000 CBD 10 % 10 ml.

SKU-koodiNA8437010090219
Nature Kare Wellness Hemp 1000 CBD 10 % 10 ml on luonnonlääketieteen ja fytoterapian tuote, joka sisältää hamppuöljyä, jonka CBD-pitoisuus on 10 %. Tämä tuote on suunniteltu edistämään hyvinvointia ja tukemaan immuunijärjestelmää. Tuote toimitetaan 10 ml:n pullossa, ja se on luonnollinen vaihtoehto niille, jotka haluavat parantaa terveyttään kokonaisvaltaisesti.
Normaalihinta €46,31 463,1 € / 100ml
Alennushinta €46,31 Normaalihinta €51,45
Säästät: -€5,14
463,1 € / 100ml
Nature Kare Wellness Hemp 1000 Cbd 10% 10Ml.
Nature Kare Wellness Hemp 1000 CBD 10 % 10 ml.
Normaalihinta €46,31 463,1 € / 100ml
Alennushinta €46,31 Normaalihinta €51,45
Säästät: -€5,14
463,1 € / 100ml

 

 
Nature Kare Wellness Hemp 1000 CBD 10 % 10 ml on CBD-tuote (kannabidioli), jota käytetään yleisen hyvinvoinnin edistämiseen ja immuunijärjestelmän tukemiseen. CBD on hampusta peräisin oleva luonnollinen yhdiste, jota on perinteisesti käytetty stressin lievittämiseen, ahdistuksen vähentämiseen ja unen laadun parantamiseen. Tämän tuotteen CBD-pitoisuus on 10 %, ja se on saatavana 10 ml:n pakkauksena. Ennen käyttöä on suositeltavaa neuvotella terveydenhuollon ammattilaisen kanssa.

Ainesosat

Nature Kare Wellness Hemp 1000 CBD 10 % 10 ml:n pääasiallinen vaikuttava aine on kannabidioli (CBD).