• Natura Siberica Taiga Na Spa Exfoliating Shower Gel, 200 ml
-13%

Natura Siberica Taiga Spa -kuoriva suihkugeeli, 200 ml

SKU-koodiNA4743318118390
Taigan kylpylästä inspiraationsa saanut kuoriva suihkugeeli.
Normaalihinta €6,70 3,35 € / 100ml
Alennushinta €6,70 Normaalihinta €7,69
Säästät: -€0,99
3,35 € / 100ml
Natura Siberica Taiga Na Spa Exfoliating Shower Gel, 200 ml
Natura Siberica Taiga Spa -kuoriva suihkugeeli, 200 ml
Normaalihinta €6,70 3,35 € / 100ml
Alennushinta €6,70 Normaalihinta €7,69
Säästät: -€0,99
3,35 € / 100ml

 

 
”Spa de la taiga” -kuorintasuihkugeeli, jossa on kuorintahiukkasia sekä villiserban ja siperian ginsengin uutteita, puhdistaa hellävaraisesti, kuorii ja elvyttää ihoa samalla kun se levittää miellyttävän tuoksun. Alkuperä: Sahalinin luomutila
Sajalinin saari on yksi Siperian salaperäisimmistä ja vaikeapääsyisimmistä alueista. Sajalinin villikasvit, jotka raivaavat tiensä jään läpi ja kasvavat lumen alla, omaavat voimakkaita ominaisuuksia. Luomutilallamme tuotamme näistä kasveista uutteita, joilla on uskomattomia parantavia ja uudistavia ominaisuuksia iholle ja hiuksille.

Koostumus

Aqua, Sodium Coco-Sulfate, Glycerin, Decyl Glucoside, Prunus Armeniaca Seed Powder*, Xanthan Gum, Sorbus Aucuparia Fruit Extract WH*, Eleutherococcus Senticosus Extract WH*, Panax Ginseng Root Extract*, Schizandra chinensis -uute WH*, Rosa canina -hedelmäuute*, Larix sibirica -neulasuute WH*, Melilotus albus -kukka-/lehti-/varsiuute*, Urtica dioica -uute*, Pinus sibirica -siemenöljy WH*, dehydroetikkahappo, bentsyylialkoholi, natriumbentsoaatti, kaliumsorbaatti, sitruunahappo, hajuste.

Käyttöohje

Levitä pieni määrä kostealle iholle, hiero ja huuhtele pois.