• Natura Premium Lavender Handmade Facial Soap, 107,7 gr
-10%

Natura Premium Lavender Handmade Facial Soap, 107,7 gr

SKU-koodiNA8436586482220

Artisan Lavender Soap with Olive Oil

Normaalihinta €6,40 5,94 € / 100gr
Alennushinta €6,40 Normaalihinta €7,11
Säästät: -€0,71
5,94 € / 100gr
Natura Premium Lavender Handmade Facial Soap, 107,7 gr
Natura Premium Lavender Handmade Facial Soap, 107,7 gr
Normaalihinta €6,40 5,94 € / 100gr
Alennushinta €6,40 Normaalihinta €7,11
Säästät: -€0,71
5,94 € / 100gr

 

 

Moisturising - Relaxing - Regenerating - Anti-Stress - Anti-stress

Ingredients

Ingredients: Sodium Olivate, Sodium Cocoate, Aqua, Glycerin, Parfum, Linalyl Acetate*, CI 77891, Camphor*, Lavandula Spica Flower/Leaf/Stem Extract, CI 17200, CI 42045 * Sourced from perfume composition

Lääketeollisuus
neuvo
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me