• Natura Premium Artisan Facial Soap Sulphur, 107,7 gr
-10%

Natura Premium Artisan Facial Soap Sulphur, 107,7 gr

SKU-koodiNA8436586482251

Artisan Sulphur Soap with Olive Oil

Normaalihinta €6,40 5,94 € / 100gr
Alennushinta €6,40 Normaalihinta €7,11
Säästät: -€0,71
5,94 € / 100gr
Natura Premium Artisan Facial Soap Sulphur, 107,7 gr
Natura Premium Artisan Facial Soap Sulphur, 107,7 gr
Normaalihinta €6,40 5,94 € / 100gr
Alennushinta €6,40 Normaalihinta €7,11
Säästät: -€0,71
5,94 € / 100gr

 

 

Purifying - Balances the skin - Reduces imperfections and oiliness

Ingredients

Sodium Cocoate, Aqua, Sodium Olivate, Glycerin, Dipropylene Glycol, Sucrose, Sodium Stearate, Alcohol Denat, Limonene, Sodium Chloride, Parfum, Sulfur, Citral, Linalool, CI 77891, CI 19140, CI 17200

Lääketeollisuus
neuvo
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me