• Natur-Life Natur Cir 50Ml.
-27%

Natur-Life Natur Cir 50 ml.

SKU-koodiNA8436021827005
NATUR-LIFE NATUR CIR on 50 ml:n eteerinen öljy, jossa yhdistyvät luonnolliset ainesosat, jotka tuovat helpotusta ja parantavat verenkiertoa. Tämä tuote sopii erinomaisesti hierontaan ja sisältää kasviöljyjä, jotka ravitsevat ja pehmentävät ihoa. Sen ainutlaatuinen koostumus auttaa vähentämään väsyneiden ja raskaiden jalkojen tunnetta ja edistää hyvinvointia.
Normaalihinta €11,40 22,8 € / 100ml
Alennushinta €11,40 Normaalihinta €15,57
Säästät: -€4,17
22,8 € / 100ml
Natur-Life Natur Cir 50Ml.
Natur-Life Natur Cir 50 ml.
Normaalihinta €11,40 22,8 € / 100ml
Alennushinta €11,40 Normaalihinta €15,57
Säästät: -€4,17
22,8 € / 100ml

 

 
NATUR-LIFE NATUR CIR on 50 ml:n luonnollinen eteerinen öljy. Tätä tuotetta käytetään hierontaan, ja sillä on verenkiertoa edistäviä ominaisuuksia. Se auttaa parantamaan verenkiertoa, lievittämään väsyneiden jalkojen oloa ja vähentämään suonikohjujen näkyvyyttä. Sen luonnollinen ja hellävarainen koostumus sopii erinomaisesti terapeuttisiin ja rentouttaviin hierontoihin. Käytä sitä päivittäin parhaan tuloksen saavuttamiseksi.

Käyttöohjeet

NATUR-LIFE NATUR CIR 50 ml:n käyttöohjeet: levitä muutama tippa tuotetta iholle ja hiero kevyesti, kunnes se on imeytynyt kokonaan. Parhaiden tulosten saavuttamiseksi suositellaan säännöllistä käyttöä.