• Montbrun Anti-Dandruff Shampoo With Thermal Water 250Ml. Bio
-14%

Montbrun hilseä torjuva shampo, jossa on termaalivettä, 250 ml. Luomu

SKU-koodiMO3760075079505
Lohkeilua estävä shampoo, jossa on termaalivettä
Normaalihinta €8,60 3,44 € / 100ml
Alennushinta €8,60 Normaalihinta €9,95
Säästät: -€1,35
3,44 € / 100ml
Loppuunmyyty
Montbrun Anti-Dandruff Shampoo With Thermal Water 250Ml. Bio
Montbrun hilseä torjuva shampo, jossa on termaalivettä, 250 ml. Luomu
Normaalihinta €8,60 3,44 € / 100ml
Alennushinta €8,60 Normaalihinta €9,95
Säästät: -€1,35
3,44 € / 100ml

 

 
Montbrun-termaalivedellä rikastettu hilseä torjuva shampoomme torjuu tehokkaasti hilseä ja lievittää päänahan ärsytystä. Nokkosella rikastettu hellävarainen koostumus puhdistaa hiukset ja jättää ne pehmeiksi ja hilseettömiksi. Nauti terveistä ja hilseettömistä hiuksista.

Koostumus

Montbrunin lämpövesi, sinkkipyritioni, nokkosen uute.

Käyttöohje

Levitä shampoota märille hiuksille ja hiero päänahkaa. Anna vaikuttaa muutama minuutti ennen huuhtelua.

Apteekkarin vinkki

Hilse johtuu joskus stressistä, joten yritä löytää aikaa rentoutumiseen. Vältä myös päänahan raapimista, sillä se voi pahentaa ongelmaa.