• Mont Star Llantenforce Plus 200Ml.
-24%

Mont Star Llantenforce Plus 200 ml.

SKU-koodiMO8436021822048
Se on ravintolisä, joka on tarkoitettu säämuutosten aikaan
Normaalihinta €14,50 7,25 € / 100ml
Alennushinta €14,50 Normaalihinta €19,00
Säästät: -€4,50
7,25 € / 100ml
Mont Star Llantenforce Plus 200Ml.
Mont Star Llantenforce Plus 200 ml.
Normaalihinta €14,50 7,25 € / 100ml
Alennushinta €14,50 Normaalihinta €19,00
Säästät: -€4,50
7,25 € / 100ml

 

 
Tämä ravintolisä on tarkoitettu säävaihteluiden aikaan, sillä sen koostumus sisältää runsaasti piharatamoa ja hunajaa. Piharatamo on kasvi, jolla on hengitysteiden limakalvoja rauhoittavia ominaisuuksia.

Koostumus

Hunaja, ruskea ruokosokeri, vesi, piharatamo-uute, säilöntäaine (kaliumsorbaatti), C-vitamiini.

30 ml:
Hunaja (12,55 g), piharatamo (2,55 g), C-vitamiini (30 mg)

Käyttöohje

Mont Star Llantenforce Plus 200 ml:n käyttöohje on ottaa 10 ml (yksi ruokalusikallinen) kahdesti päivässä, mieluiten ennen pääaterioita. Tuotetta voi ottaa sellaisenaan tai laimennettuna veteen. Tuotetta on tärkeää ravistaa hyvin ennen käyttöä.