• Mondeconatur Relaxing Orange Blossom Oil 60Ml.
-8%

Mondeconatur Rentouttava oranssikukkaöljy 60 ml.

SKU-koodiMO8435064510486
Mondeconaturin rentouttava appelsiinikukkaöljy on jalkojen ja käsien hoitotuote, joka sisältää appelsiinikukkaöljyä, joka tunnetaan rentouttavista ja rauhoittavista ominaisuuksistaan. Tämä öljy auttaa kosteuttamaan ja pehmentämään ihoa sekä lievittämään kuivuutta ja ärsytystä. Luonnollinen koostumus ja hienostunut tuoksu tekevät tästä tuotteesta ihanteellisen valinnan jalkojen ja käsien päivittäiseen hoitoon.
Normaalihinta €11,90 19,83 € / 100ml
Alennushinta €11,90 Normaalihinta €12,95
Säästät: -€1,05
19,83 € / 100ml
Mondeconatur Relaxing Orange Blossom Oil 60Ml.
Mondeconatur Rentouttava oranssikukkaöljy 60 ml.
Normaalihinta €11,90 19,83 € / 100ml
Alennushinta €11,90 Normaalihinta €12,95
Säästät: -€1,05
19,83 € / 100ml

 

 
Mondeconaturin rentouttava oranssikukkaöljy 60 ml on tuote, jota käytetään jalkojen ja käsien hoitoon. Tällä appelsiinikukkauudella on rentouttavia ominaisuuksia, ja sitä käytetään ihon hierontaan ja ravitsemiseen, mikä auttaa lievittämään jännitystä ja stressiä. Sen luonnollinen koostumus ja miellyttävä tuoksu tekevät siitä ihanteellisen valinnan jalkojen ja käsien ihon rentouttamiseen ja elvyttämiseen.

Koostumus

Mondeconaturin rentouttava appelsiinikukkaöljy 60 ml koostuu pääasiassa appelsiinikukkaöljystä.

Käyttöohje

Mondeconatur Rentouttavaa appelsiinikukkaöljyä 60 ml käytetään jalkojen ja käsien hoitoon. Käytön yhteydessä suositellaan levittämään pieni määrä öljyä halutulle alueelle ja hieromaan sitä kevyesti, kunnes se imeytyy kokonaan. Tällä tuotteella on rentouttavia ominaisuuksia, ja se voi auttaa lievittämään jännitystä ja stressiä jaloissa ja käsissä.

Apteekkarin neuvo

Mondeconaturin rentouttava appelsiinikukkaöljy 60 ml on jalkojen ja käsien hoitoon tarkoitettu tuote. Tässä ovat muutamat varotoimet, jotka sinun tulee ottaa huomioon tätä tuotetta käyttäessäsi:

1. Vältä kosketusta silmiin ja limakalvoihin.
2. Säilytä tuote lasten ulottumattomissa.
3. Älä levitä tuotetta avoimille haavoille tai ärtyneelle iholle.
4. Jos havaitset allergisen reaktion tai ärsytystä, lopeta tuotteen käyttö ja ota yhteyttä lääkäriin.
5. Säilytä tuotetta viileässä ja kuivassa paikassa, suojattuna suoralta auringonvalolta.

Muista lukea käyttöohjeet ja noudattaa valmistajan suosituksia, jotta saat parhaat tulokset ja vältät ongelmat.