• Miniland Thermy Mauve 500ml
-11%

Miniland Thermy Mauve 500 ml

SKU-koodiMI8413082894320
500 ml:n nestetermos. Mauve.
Normaalihinta €17,80 3,56 € / 100ml
Alennushinta €17,80 Normaalihinta €19,90
Säästät: -€2,10
3,56 € / 100ml
Loppuunmyyty
Miniland Thermy Mauve 500ml
Miniland Thermy Mauve 500 ml
Normaalihinta €17,80 3,56 € / 100ml
Alennushinta €17,80 Normaalihinta €19,90
Säästät: -€2,10
3,56 € / 100ml

 

 
Säilyttää nesteiden lämpötilan yli 24 tuntia Miniland-termospullot ovat erittäin kestäviä ja tehokkaita niiden teräksisen kaksoisseinän, ainutlaatuisen alumiinipinnoitteen ja tyhjiökammion ansiosta. Minimalistinen muotoilu Houkuttelevat värit, minimalistinen muotoilu ja pehmeä, kumimainen ulkopinta. Erinomaisen laadukkaat materiaalit Valmistettu 18/8-teräksestä (304-teräs), jolla on erittäin alhainen lämmönjohtavuus ja erittäin hyvä kestävyys korkeissa lämpötiloissa – se sopii parhaiten elintarvikkeiden säilyttämiseen. Helppo kaatamisjärjestelmä Thermy-tuotteen ansiosta vanhemmat eivät läikytä pisaraakaan sisällöstä, kiitos sen helpon kaatamisjärjestelmän ja painonappisulkimen, jonka avulla temon voi avata ja sulkea yhdellä sormella ilman, että sisäistä korkkia tarvitsee kiertää auki. Vauvan ruokailut aina valmiina Vanhemmat voivat valmistaa vauvan ruokailut kotona ja viedä ne mihin tahansa, sillä lämpötila pysyy haluttuna useita tunteja. Irrotettava ja helppo puhdistaa Sekä termospullon kansi, jota voi käyttää juomamukina, että venttiili ovat irrotettavia, mikä helpottaa kaikkien osien puhdistamista. Bisfenoli A:ta ei sisällä 100 % BPA-vapaa.
Lääketeollisuus
neuvo
Consult our pharmacist
Julia Mendoza Murillo
A pharmacist and nutritionist will help you follow healthy lifestyle habits and take care of your health.
Ask me