• Miniland Bottle Palms 500Ml
-37%

Miniland Bottle Palms 500 ml

SKU-koodiMI8413082894399

Bottle Palms -termospullo, 500 ml

Normaalihinta €13,89 2,78 € / 100ml
Alennushinta €13,89 Normaalihinta €21,90
Säästät: -€8,01
2,78 € / 100ml
Miniland Bottle Palms 500Ml
Miniland Bottle Palms 500 ml
Normaalihinta €13,89 2,78 € / 100ml
Alennushinta €13,89 Normaalihinta €21,90
Säästät: -€8,01
2,78 € / 100ml

 

 

Haluatko nauttia suosikkijuomastasi ihanteellisessa lämpötilassa pidempään?

Minilandin lämpöeristetty pullo säilyttää juoman lämpötilan (kylmän tai kuuman) yli 24 tuntia sen teräksisen kaksoisseinän ansiosta, jolloin voit nauttia jokaisesta siemaisusta. Pullon tilavuus on 500 ml, ja sen pinnassa on kukkakuvio.

Ruostumattomasta teräksestä valmistettu pullo kestää pitkään ja on uudelleenkäytettävä, mikä edistää ympäristön kestävyyttä. Näin vanhemmat voivat opettaa lapsilleen, kuinka tärkeää on huolehtia ja kunnioittaa maailmaa, jossa he tulevat elämään.