• Mia Rustic Wine Nail Polish 11 ml
-45%

Mia Pintauñas Rustic Wine 11 ml

SKU-koodiMIA80153
Hillitty ja hienostunut viininpunainen väri.
Normaalihinta €4,81 43,73 € / 100ml
Alennushinta €4,81 Normaalihinta €8,74
Säästät: -€3,93
43,73 € / 100ml
Mia Rustic Wine Nail Polish 11 ml
Mia Pintauñas Rustic Wine 11 ml
Normaalihinta €4,81 43,73 € / 100ml
Alennushinta €4,81 Normaalihinta €8,74
Säästät: -€3,93
43,73 € / 100ml

 

 

MIA – Rustic Wine -kynsilakka

Etkö tiedä, minkä väriseksi maalata kynnet? Kynsien värin valinta on makukysymys tai riippuu vaatteidesi kanssa sopivuudesta. MIA Laurens Paris -brändi tarjoaa laajan valikoiman kynsilakkoja, jotka pysyvät kynsillä vähintään 5 päivää ja jopa 7 päivää, jos käytät ”Gel Effect” -pohja- ja päällyslakkaa.

> Kenelle tuote sopii?

MIA Laurens Parisin kynsilakka piristää päiväsi. Yhdistä se suosikkivaatteisiisi, niin olet jokaisen juhlan kuningatar.

> Edut

Lisäksi sen ammattimainen, kissankielen muotoinen EAB-sivellin (Easy Application Brush) takaa täydellisen ja tasaisen levityksen koko kynnen pinnalle ja huolehtii viimeistelyn yksityiskohdista. Tuote on saatavana 11 ml:n pakkauksessa .

> Käyttöohjeet

Levitä vahvistava pohjamaali, anna kuivua 1 minuutti ja levitä ensimmäinen kerros kynsilakkaa aloittaen kynnen keskeltä. Jatka sitten oikealle ja vasemmalle puolelle ja jätä kummallakin puolella 1 millimetrin etäisyys kynsilakan ja ihon väliin. Anna kuivua minuutin ajan ja toista sama toimenpide.

> Ammattilaisen vinkki

Mia Laurens Paris -tuotteiden avulla kynnet pysyvät hoidetuimpina ja ovat siten vähemmän hauraita.

> Koostumus

BUTYYLISETSAATTI, ETYYLISETSAATTI, NITROSELLULOOSA, ADIPIINIHAPPO/NEOPENTYYLIGLYKOL/TRIMELLIITTIHAPPOANHYDRIDI-KOPOLYMEERI, ASETYYLITRIBUTYYLISITRAATTI, ISOPROPYL ALCOHOL, ACRYLATES COPOLYMER, STEARALKONIUM BENTONITE, N-BUTYL ALCOHOL, SILICA, TRIMETHYLPENTANEDIYLL DIBENZOATE, POLYVINYYLIBUTYRAALI, STYREENI/AKRYLAATTIKOPOLYMEERI, BENZOFENONI-1.