• Mia Nomad Suede Nail Polish 11 ml
-36%

Mia Pintauñas Nomad Suede 11 ml

SKU-koodiMIA80023
Samettinen taupe, joka muistuttaa nahkaa.
Normaalihinta €5,40 49,09 € / 100ml
Alennushinta €5,40 Normaalihinta €8,49
Säästät: -€3,09
49,09 € / 100ml
Mia Nomad Suede Nail Polish 11 ml
Mia Pintauñas Nomad Suede 11 ml
Normaalihinta €5,40 49,09 € / 100ml
Alennushinta €5,40 Normaalihinta €8,49
Säästät: -€3,09
49,09 € / 100ml

 

 

MIA – Nomad Suede -kynsilakka

Etkö tiedä, minkä väriseksi maalaat kynnet? Kynsien värin valinta on makukysymys tai riippuu vaatteidesi kanssa sopivasta yhdistelmästä. MIA Laurens Paris -brändi tarjoaa laajan valikoiman kynsilakkoja, jotka pysyvät kynsillä vähintään 5 päivää ja jopa 7 päivää, jos käytät ”Gel Effect” -pohja- ja päällyslakkaa.

> Kenelle tuote sopii?

MIA Laurens Parisin kynsilakka piristää päivääsi. Yhdistä se suosikkivaatteisiisi, niin olet jokaisen juhlan kuningatar.

> Edut

Lisäksi sen ammattimainen, kissankielen muotoinen EAB-sivellin (Easy Application Brush) takaa täydellisen ja tasaisen levityksen koko kynnen pinnalle ja huolehtii viimeistelyn yksityiskohdista. Tuote on saatavana 11 ml:n pakkauksessa .

> Käyttöohjeet

Levitä vahvistava pohjamaali, anna kuivua 1 minuutti ja levitä ensimmäinen kerros kynsilakkaa aloittamalla kynnen keskeltä. Jatka sitten oikealle ja vasemmalle puolelle ja jätä kummallakin puolella 1 millimetrin etäisyys kynsilakan ja ihon väliin. Anna kuivua minuutti ja toista sama toimenpide.

> Ammattilaisen vinkki

Mia Laurens Paris -tuotteiden avulla kynnet pysyvät hoidetuina ja ovat siten vähemmän hauraita.

> Koostumus

BUTYLIASETAATTI, ETYLIASETAATTI, NITROSELLULOOSA, ADIPIINIHAPPO/NEOPENTYYLIGLYKOL/TRIMELLIITTIHAPPOANHYDRIIDIN KOPOLYMEERI, ASETYYLITRIBUTYYLISITRAATTI, ISOPROPYL ALCOHOL, ACRYLATES COPOLYMER, STEARALKONIUM BENTONITE, N-BUTYL ALCOHOL, SILICA, TRIMETHYLPENTANEDIYLL DIBENZOATE, POLYVINYYLIBUTYRAALI, STYREENI/AKRYLAATTIKOPOLYMEERI, BENZOFENONI-1.