• Mia Gel Nail Polish Effect 3D 11 ml
-41%

Mia Pintaúñas Gel Effect 3D 11 ml

SKU-koodiMIA80337

Maksimaalinen kiilto, geelivaikutus takaa nopean kuivumisen ja ammattimaisen lopputuloksen. Pidentää kynsilakan kestoa.

Normaalihinta €5,58 50,73 € / 100ml
Alennushinta €5,58 Normaalihinta €9,50
Säästät: -€3,92
50,73 € / 100ml
Mia Gel Nail Polish Effect 3D 11 ml
Mia Pintaúñas Gel Effect 3D 11 ml
Normaalihinta €5,58 50,73 € / 100ml
Alennushinta €5,58 Normaalihinta €9,50
Säästät: -€3,92
50,73 € / 100ml

 

 

Mia Pintaúñas Gel Effect 3D 11 ml

Etkö tiedä, mihin väriin lakata kynnet? Kynsien värin valinta on makukysymys tai riippuu vaatteidesi kanssa sopivasta yhdistelmästä. MIA Laurens Paris -brändi tarjoaa laajan valikoiman kynsilakkoja, jotka pysyvät kynsillä vähintään 5 päivää ja jopa 7 päivää, jos käytät ”Gel Effect” -pohja- ja päällyslakkaa.

> Kenelle tuote sopii?

MIA Laurens Parisin kynsilakka piristää päiväsi. Yhdistä se suosikkivaatteisiisi, niin olet jokaisen juhlan kuningatar.

> Edut

Lisäksi sen ammattimainen, kissan kielen muotoinen EAB-sivellin (Easy Application Brush) takaa täydellisen ja tasaisen levityksen koko kynnen pinnalle ja huolehtii viimeistelyn yksityiskohdista. Tuote on saatavana 11 ml:n pakkauksessa .

> Käyttöohjeet

Levitä vahvistava pohjamaali, anna kuivua 1 minuutti ja levitä ensimmäinen kerros kynsilakkaa aloittaen kynnen keskeltä. Jatka sitten oikealle ja vasemmalle jättäen 1 millimetrin etäisyyden kummallakin puolella kynsilakan ja ihon väliin. Anna kuivua minuutti ja toista sama toimenpide.

> Ammattilaisen vinkki

Mia Laurens Paris -tuotteiden avulla kynnet pysyvät hoidetuina ja ovat siten vähemmän hauraita.

> Koostumus

BUTYYLISETSAATTI, ETYYLISETSAATTI, NITROSELLULOOSA, ADIPIINIHAPPO/NEOPENTYYLIGLYKOL/TRIMELLIITTIHAPPOANHYDRIIDIN KOPOLYMEERI, ASETYYLITRIBUTYYLISITRAATTI, ISOPROPYL ALCOHOL, ACRYLATES COPOLYMER, STEARALKONIUM BENTONITE, N-BUTYL ALCOHOL, SILICA, TRIMETHYLPENTANEDIYLL DIBENZOATE, POLYVINYYLIBUTYRAALI, STYREENI/AKRYLAATTIKOPOLYMEERI, BENZOFENONI-1.