• Medichy Model Skin10 Eye K-Light 10Ml.
-26%

Medichy Model Skin10 Eye K-Light 10 ml.

SKU-koodiME8431604200206
Medichy Model Skin10 Eye K-Light on silmänympärysalueen ihonhoitotuote. Tuote on saatavana 10 ml:n pakkauksessa, ja se on suunniteltu kirkastamaan ja parantamaan silmänympärysihon ulkonäköä. Se sopii erinomaisesti tummien silmänalusten, silmäpusseiden ja ryppyjen vähentämiseen, jolloin iho näyttää säteilevämmältä ja nuorekkaammalta.
Normaalihinta €40,00 400,0 € / 100ml
Alennushinta €40,00 Normaalihinta €54,21
Säästät: -€14,21
400,0 € / 100ml
Medichy Model Skin10 Eye K-Light 10Ml.
Medichy Model Skin10 Eye K-Light 10 ml.
Normaalihinta €40,00 400,0 € / 100ml
Alennushinta €40,00 Normaalihinta €54,21
Säästät: -€14,21
400,0 € / 100ml

 

 
Medichy Model Skin10 Eye K-Light 10 ml on ihonhoitotuote, joka on kehitetty erityisesti silmänympärysiholle. Tämä ainutlaatuinen koostumus on suunniteltu kirkastamaan ja elvyttämään silmien ympärillä olevaa ihoa sekä vähentämään tummia silmänalusia, silmäpusseja ja ryppyjä. Kosteuttavien ja ravitsevien ainesosien ansiosta tämä tuote auttaa parantamaan ihon ulkonäköä ja tekee siitä pehmeämmän, kiinteämmän ja säteilevämmän. Käytä sitä päivittäin saadaksesi näkyviä tuloksia ja nauttiaksesi nuoremmasta ja elinvoimaisemmasta silmänympärysalueesta.

Käyttöohjeet

Levitä pieni määrä tuotetta silmänympärysiholle ja hiero hellävaraisesti, kunnes se on imeytynyt kokonaan. Parhaiden tulosten saavuttamiseksi suositellaan käyttöä aamuin ja illoin.