• Martiderm Skin Repair Cicra-Vass Cream 30 ml
  • Martiderm Skin Repair Cicra-Vass -voide 30 ml
  • Martiderm Skin Repair Cicra-Vass -voide 30 ml
-25%

Martiderm Skin Repair Cicra-Vass -voide 30 ml

SKU-koodi158212

Korjaava voide, joka uudistaa, parantaa, rauhoittaa ja korjaa ihoa.

Sisältää 30 ml.

Normaalihinta €12,99 43,3 € / 100ml
Alennushinta €12,99 Normaalihinta €17,40
Säästät: -€4,41
43,3 € / 100ml
Martiderm Skin Repair Cicra-Vass Cream 30 ml
Martiderm Skin Repair Cicra-Vass -voide 30 ml
Normaalihinta €12,99 43,3 € / 100ml
Alennushinta €12,99 Normaalihinta €17,40
Säästät: -€4,41
43,3 € / 100ml
Lääkityssuositus
 
 
 
3 tuote(et)
€0,00

 

 

Martiderm Skin Repair Cicra-Vass on voide, joka uudistaa, parantaa, rauhoittaa ja korjaa ihoa. Sen epiteeliä uudistava ja elvyttävä vaikutus palauttaa ulkoisista tekijöistä herkistyneen ihon rakenteen.

Sisältää 30 ml.

Edut

Elvyttää, uudistaa, regeneroi ja ravitsee.

Käyttöohje

1. Levitä pieni määrä Martiderm Skin Repair Cicra-Vass -voidetta hoidettavalle alueelle.

2. Hiero kevyesti, kunnes voide on imeytynyt.

3. Toista käsittely 2–3 kertaa päivässä.

Koostumus

Ruusunmarjaöljy (korjaa, ravitsee ja kosteuttaa ihoa), dekspanthenoli (kosteuttaa, korjaa ja rauhoittaa ihoa), kasviperäiset bioaktiiviset aineet, tokoferoli