• Marnys Synergy Purify 30Ml.
-21%

Marnys Synergy Purify 30 ml.

SKU-koodiMA8410885088499
MARNYS SYNERGY PURIFY 30 ml on aromaterapiaan tarkoitettu eteerinen öljy, joka auttaa puhdistamaan ilmaa ja edistämään hyvinvointia. Sen ainutlaatuinen koostumus yhdistää erilaisia luonnollisia eteerisiä öljyjä, joilla on desinfioivia ja puhdistavia ominaisuuksia. Sitä voidaan käyttää diffuusoreissa, hieronnassa tai lisättynä puhdistusaineisiin raikkaan ja puhtaan ilmapiirin luomiseksi.
Normaalihinta €15,00 50,0 € / 100ml
Alennushinta €15,00 Normaalihinta €19,00
Säästät: -€4,00
50,0 € / 100ml
Marnys Synergy Purify 30Ml.
Marnys Synergy Purify 30 ml.
Normaalihinta €15,00 50,0 € / 100ml
Alennushinta €15,00 Normaalihinta €19,00
Säästät: -€4,00
50,0 € / 100ml

 

 
MARNYS SYNERGY PURIFY 30 ml on aromaterapiatuote, jossa yhdistyvät eteeriset ja kasviöljyt ilman puhdistamiseksi. Sitä käytetään epämiellyttävien hajujen poistamiseen, ilman raikastamiseen sekä puhtauden ja hyvinvoinnin tunteen luomiseen. Tätä tuotetta voidaan käyttää diffuusoreissa, höyrystimissä tai laimennettuna veteen pintojen puhdistamiseen.

Käyttöohje

MARNYS SYNERGY PURIFY 30 ml:n käyttöohjeet ovat seuraavat: levitä muutama tippa tuotetta iholle tai laimenna se kasviöljyyn hierontaan. Sitä voidaan käyttää myös aromaterapian diffuusoreissa, jotta voit nauttia sen aromaattisista hyödyistä.