• Marnys Drenacel Diet 250Ml.
-27%

Marnys Drenacel Diet 250 ml.

SKU-koodiMA8410885075673
MARNYS DRENACEL DIET 250 ml on ravintolisä, joka on suunniteltu auttamaan nesteiden ja myrkkyjen poistamisessa kehosta. Se sisältää luonnollisia ainesosia, kuten vihreää teetä, voikukkaa ja koivua, joilla on virtsanpoistoa edistäviä ja puhdistavia ominaisuuksia. Tämä tuote voi olla hyödyllinen niille, jotka haluavat parantaa munuaistensa toimintaa ja vähentää nesteen kertymistä.
Normaalihinta €13,80 5,52 € / 100ml
Alennushinta €13,80 Normaalihinta €18,88
Säästät: -€5,08
5,52 € / 100ml
Loppuunmyyty
Marnys Drenacel Diet 250Ml.
Marnys Drenacel Diet 250 ml.
Normaalihinta €13,80 5,52 € / 100ml
Alennushinta €13,80 Normaalihinta €18,88
Säästät: -€5,08
5,52 € / 100ml

 

 
MARNYS DRENACEL DIET on 250 ml:n nestemäinen ravintolisä. Se on suunniteltu auttamaan nesteiden ja myrkkyjen poistamisessa kehosta, mikä tukee munuaisten ja maksan toimintaa. Se sisältää luonnollisia ainesosia, kuten artisokan, voikukan ja nokkosen uutteita, jotka edistävät kehon puhdistumista. Tämä tuote sopii erinomaisesti niille, jotka haluavat parantaa munuaisten ja maksan toimintaa, sekä niille, jotka kaipaavat apua nesteiden ja myrkkyjen poistamisessa.

Koostumus

Deionisoitu vesi, fruktoosi, omenamehutiiviste, ananasmehutiiviste, fruktoosi, L-karnitiinitartraatti, greippijauhe (Citrus paradisi), papaijajauhe (Carica papaya), omenaviinietikka, vihreän teen jauhe (Camellia sinensis) ja säilöntäaine (kaliumsorbaatti).

Käyttöohje

MARNYS DRENACEL DIET 250 ml:n käyttöohje on ottaa 10 ml laimennettuna lasilliseen vettä kahdesti päivässä. Suosittelemme ravistamaan tuotetta hyvin ennen käyttöä.