• Lovrén Superb Lip Plump Active, 3,5 ml
-16%

Lovrén Superb Lip Plump Active, 3,5 ml

SKU-koodiLO8058253230530
Lovrén Superb – Lip Plump Active 3,5 ml
Normaalihinta €13,30 380,0 € / 100ml
Alennushinta €13,30 Normaalihinta €15,80
Säästät: -€2,50
380,0 € / 100ml
Lovrén Superb Lip Plump Active, 3,5 ml
Lovrén Superb Lip Plump Active, 3,5 ml
Normaalihinta €13,30 380,0 € / 100ml
Alennushinta €13,30 Normaalihinta €15,80
Säästät: -€2,50
380,0 € / 100ml

 

 
Peiliefektinen huulikiilto, joka antaa huulille lisää volyymia. Se lisää huulien volyymia ja suojaa niitä lisäämällä verenkiertoa ja vähentämällä suun ympärillä olevia ryppyjä.

Koostumus

Aqua [vesi], kapryyli-/kapriinitriglyseridi, setearyylialkoholi, Oryza sativa (riisi) -leseöljy, glyseryylistearaattisitraatti, dikaprylyylikarbonaatti, Olus-öljy [kasviöljy (Olus)], Parfum [tuoksu], sorbitoli, Butyrospermum parkii (shea) -voi (*), palmitoil-tripeptidi-5, Simmondsia chinensis (jojoba) -siemenöljy (*), glyseriini, hydroksiasetofenoni, tokoferyyliasetaatti, allantoiini, ksantaanikumi, etyyliheksyyliglyseriini, glyseryylikaprylaatti, linalool, natriumfytaatti, kanelialkoholi, limoneeni, hydroksisitronellali, kumariini, heksyylisinnamali, sitronelloli. (*) luomuviljelystä

Käyttöohjeet

Levitä tarpeen mukaan yksinään tai huulipunan päälle.

Ainesosat

Aqua [Vesi], kapryyli-/kapriinitriglyseridi, setearyylialkoholi, Oryza sativa (riisi) -leseöljy, glyseryylistearaattisitraatti, dikaprylyylikarbonaatti, Olus-öljy [kasviöljy (Olus)], Parfum [tuoksu], sorbitoli, Butyrospermum parkii (shea) -voi (*), palmitoil-tripeptidi-5, Simmondsia chinensis (jojoba) -siemenöljy (*), glyseriini, hydroksiasetofenoni, tokoferyyliasetaatti, allantoiini, ksantaanikumi, etyyliheksyyliglyseriini, glyseryylikaprylaatti, linalool, natriumfytaatti, kanelialkoholi, limoneeni, hydroksisitronellali, kumariini, heksyylikaneli, sitronelloli. (*) luomuviljelystä