• Erborian Seve De Bamboo Eye 15Ml
-25%

Erborian Seve De Bamboo Eye 15 ml

SKU-koodiER8809255781175
Erborian Séve de Bamboo Eye 15 ml on silmänympäryshoito, joka kosteuttaa ja elvyttää ihoa. Bambuu-uutteella rikastettu koostumus auttaa vähentämään tummia silmänalusia, turvotusta ja hienoja juonteita. Sen kevyt koostumus imeytyy nopeasti ja jättää ihon pehmeäksi ja hehkuvaksi.
Normaalihinta €23,90 159,33 € / 100ml
Alennushinta €23,90 Normaalihinta €32,00
Säästät: -€8,10
159,33 € / 100ml
Erborian Seve De Bamboo Eye 15Ml
Erborian Seve De Bamboo Eye 15 ml
Normaalihinta €23,90 159,33 € / 100ml
Alennushinta €23,90 Normaalihinta €32,00
Säästät: -€8,10
159,33 € / 100ml
Lääkityssuositus
 
 
 
3 tuote(et)
€0,00

 

 
Erborian Séve de Bamboo Eye 15 ml:n pakkauksessa on bambuuutetta sisältävä silmänympäryshoito. Tuote on suunniteltu kosteuttamaan ja elvyttämään silmien ympärillä olevaa herkkää ihoa sekä auttamaan vähentämään tummia silmänalusia, silmäpusseja ja hienoja juonteita. Bambu-uute tarjoaa syvällistä ja pitkäkestoista kosteutusta, kun taas erityiset vaikuttavat aineet parantavat ihon kimmoisuutta ja hehkua. Tuotteen kevyt ja nopeasti imeytyvä koostumus takaa pehmeän levityksen ilman rasvaista tunnetta.

Käyttöohjeet

Puhdista ja virkistä silmänympärysaluetta tavallisten tuotteidesi avulla.
Levitä pieni määrä Erborian Séve de Bamboo Eye -tuotetta nimetönsormen kärjelle.
Taputtele tuotetta kevyesti silmänympärysiholle liikkuen silmänympäryksen sisäkulmasta ulkokulmaan.
Varo painamasta liian kovaa, jotta herkkä iho ei veny.
Hiero tuotetta kevyesti pyöreillä liikkeillä, kunnes se on imeytynyt kokonaan.
Käytä tuotetta aamuin ja illoin osana ihonhoitorutiiniasi parhaan tuloksen saavuttamiseksi.
Vältä suoraa kosketusta silmiin, ja lopeta tuotteen käyttö, jos ilmenee ärsytystä.