• Lovrén – Hyper Color Eyeliner Burgundy Ultra Define, 1,1 ml
-13%

Lovrén – Hyper Color Eyeliner Burgundy Ultra Define, 1,1 ml

SKU-koodiLO8054040064333
Normaalihinta €6,10 554,55 € / 100ml
Alennushinta €6,10 Normaalihinta €6,99
Säästät: -€0,89
554,55 € / 100ml
Loppuunmyyty
Lovrén – Hyper Color Eyeliner Burgundy Ultra Define, 1,1 ml
Lovrén – Hyper Color Eyeliner Burgundy Ultra Define, 1,1 ml
Normaalihinta €6,10 554,55 € / 100ml
Alennushinta €6,10 Normaalihinta €6,99
Säästät: -€0,89
554,55 € / 100ml

 

 
Värilliset nestemäiset silmänrajauskynät, jotka sisältävät runsaasti pigmenttejä ja joilla on mattapinta, on suunniteltu korostamaan ja tuomaan esiin silmiä tarkalla ja hienostuneella viivalla.

Käyttöohjeet

Levitä tuotetta piirtämällä viiva silmän ulkokulmasta sisäkulmaan. Jatka sitten viivaa silmä auki ollessa ulospäin, jotta katse avautuu entisestään.

Ainesosat

AQUA (WATER), POLYSORBATE 80, STYRENE/ACRYLATES/AMMONIUM METHACRYLATE COPOLYMER, COCAMIDOPROPYL BETAINE, PHENOXYETHANOL, SODIUM CHLORIDE, CAPRYLYL GLYCOL, SODIUM LAURETH SULFATE, POTASSIUM SORBATE, BUTYLENE GLYCOL, GLYCERIN, COCONUT ACID, BENZOIC ACID, SODIUM CARBONATE, NATRIUMLAURETH-12-SULFAATTI, DINATRIUM-EDTA, HEKSYLEENIGLYKOLI, SIMETIKONI, AMMONIUMHYDROKSIDI, METYYLISELLULOOSA, PROPYLEENIGLYKOLI, sorbihappo, CI 75470 (karmiini), CI 77510 (rauta(III)ammoniumferrosyanidi).