• Lovrén Bl1 Blush Color Booster, 4,2 g
-16%

Lovrén Bl1 Blush Color Booster, 4,2 g

SKU-koodiLO8058253233128
Lovrén – BL1 Blush Color Booster 4,2 g
Normaalihinta €5,90 140,48 € / 100gr
Alennushinta €5,90 Normaalihinta €6,99
Säästät: -€1,09
140,48 € / 100gr
Lovrén Bl1 Blush Color Booster, 4,2 g
Lovrén Bl1 Blush Color Booster, 4,2 g
Normaalihinta €5,90 140,48 € / 100gr
Alennushinta €5,90 Normaalihinta €6,99
Säästät: -€1,09
140,48 € / 100gr

 

 
Silkkinen koostumus, joka sopii erinomaisesti poskille ja poskipäille luomaan luonnollisen ja terveen hehkun. Kestävä, luonnollinen väri hienojen, erittäin kirkkaiden pigmenttien ansiosta.

Koostumus

TALC, OCTYLDODECYL STEAROYL STEARATE, ALUMINUM STARCH OCTENYLSUCCINATE, ZINC STEARATE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, DECYLENE GLYCOL, C10-18 TRIGLYCERIDES. +/- (SAATTAA SISÄLTÄÄ): CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), CI 77491 (IRON OXIDES), CI 77492 (RAUTAOKSIDIT), CI 42090 (BLUE 1 LAKE), CI 15850 (RED 7 LAKE).

Käyttöohjeet

Kosmeettinen tuote – Vain ulkoiseen käyttöön Ota tuotetta sormilla tai siveltimellä ja levitä se poskipäille, häivyttäen sitä kohti ohimoita pehmeillä, ulospäin ja ylöspäin suuntautuvilla liikkeillä.

Ainesosat

TALC, OCTYLDODECYL STEAROYL STEARATE, ALUMINUM STARCH OCTENYLSUCCINATE, ZINC STEARATE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, DECYLENE GLYCOL, C10-18 TRIGLYCERIDES. +/- (SAATTAA SISÄLTÄÄ): CI 77891 (TITANIUMDIOKSIDI), CI 77491 (RAUTAOKSIDIT), CI 77492 (RAUTAOKSIDIT), CI 42090 (BLUE 1 LAKE), CI 15850 (RED 7 LAKE).