• Livq Livq Bio Essenz 250Ml.
-17%

Livq Livq Bio Essenz 250 ml.

SKU-koodiLI4260384413032
Livq Livq Bio Essenz 250 ml on luonnollista alkuperää oleva eteerinen öljy, jota käytetään aromaterapiassa ja hieronnassa. Tuote on valmistettu kasviperäisistä ja eteerisistä ainesosista, jotka tarjoavat terapeuttisia ja rentouttavia vaikutuksia. 250 ml:n pakkauskoko tekee siitä ihanteellisen sekä henkilökohtaiseen että ammattikäyttöön.
Normaalihinta €42,30 16,92 € / 100ml
Alennushinta €42,30 Normaalihinta €51,27
Säästät: -€8,97
16,92 € / 100ml
Loppuunmyyty
Livq Livq Bio Essenz 250Ml.
Livq Livq Bio Essenz 250 ml.
Normaalihinta €42,30 16,92 € / 100ml
Alennushinta €42,30 Normaalihinta €51,27
Säästät: -€8,97
16,92 € / 100ml

 

 
Livq Livq Bio Essenz 250 ml on aromaterapiatuote, joka sisältää eteerisiä ja kasviöljyjä. Sitä käytetään erilaisiin terapeuttisiin ja hyvinvointitarkoituksiin, kuten hierontaan, rentoutumiseen, stressin lievittämiseen ja mielialan parantamiseen. Tämä tuote tarjoaa ainutlaatuisen aistielämyksen sekä hyötyjä sekä fyysiselle että henkiselle terveydelle. Sen luonnollinen ja korkealaatuinen koostumus tekee siitä ihanteellisen valinnan niille, jotka etsivät luonnollista vaihtoehtoa henkilökohtaiseen hoitoon.