• Livisto Chicktonic 1L
-10%

Livisto Chicktonic 1 l

SKU-koodiLI8436027610922
1 litran vitamiinilisä linnuille, joka edistää niiden terveyttä ja suorituskykyä.
Normaalihinta €15,75 1,58 € / 100ml
Alennushinta €15,75 Normaalihinta €17,51
Säästät: -€1,76
1,58 € / 100ml
Livisto Chicktonic 1L
Livisto Chicktonic 1 l
Normaalihinta €15,75 1,58 € / 100ml
Alennushinta €15,75 Normaalihinta €17,51
Säästät: -€1,76
1,58 € / 100ml

 

 
Livisto Chicktonic on linnuille tarkoitettu nestemäinen vitamiinilisä, joka auttaa parantamaan niiden yleistä terveyttä ja suorituskykyä. Se sisältää vitamiinien ja aminohappojen sekoitusta, joka tukee kasvua, munantuotantoa ja vastustuskykyä sairauksia vastaan.

Ominaisuudet

- Tilavuus: 1 litra - Käyttötarkoitus: Vitamiinilisä - Lajit: Linnut - Parantaa terveyttä ja suorituskykyä - Sisältää vitamiineja ja välttämättömiä aminohappoja