• Littleone Rats 900Gr
-42%

Littleone Ratas 900 g

SKU-koodiLI4602533783571
Littleone Ratas 900 g on erityisesti rotille kehitetty rehu, joka on suunniteltu vastaamaan niiden erityisiä ravitsemustarpeita. Tämä tuote tarjoaa tasapainoisen ja täysipainoisen ruokavalion, joka pitää rotat terveinä ja aktiivisina. Laadukkaista raaka-aineista valmistettu Littleone Ratas 900Gr on ihanteellinen valinta näiden jyrsijöiden asianmukaisen ravitsemuksen varmistamiseksi.
Normaalihinta €3,50 3,89 € / 1kg
Alennushinta €3,50 Normaalihinta €6,01
Säästät: -€2,51
3,89 € / 1kg
Littleone Rats 900Gr
Littleone Ratas 900 g
Normaalihinta €3,50 3,89 € / 1kg
Alennushinta €3,50 Normaalihinta €6,01
Säästät: -€2,51
3,89 € / 1kg

 

 

Littleone Ratas 900Gr on tuote, joka on suunniteltu jyrsijöiden, erityisesti rottien, torjuntaan. Se on rakeiden muodossa oleva syötti, joka sisältää houkuttelevia ainesosia ja myrkkyä rottien tehokkaaseen hävittämiseen. Tätä tuotetta käytetään alueilla, joilla on havaittu rottia, kuten varastoissa, maatiloilla tai puutarhoissa, jotta jyrsijät voidaan torjua ja hävittää turvallisesti ja tehokkaasti. On tärkeää noudattaa käyttöohjeita ja varotoimia, jotta tuotteen tehokkuus voidaan taata ja vältetään vaarat muille eläimille ja ihmisille.

Käyttöohjeet

Littleone Ratas 900Gr -tuotetta käytetään levittämällä sitä alueille, joilla epäillään rottien esiintyvän. On suositeltavaa sijoittaa pieniä määriä syöttiä paikkoihin, joissa rotat liikkuvat, kuten kulmiin, pimeisiin nurkkiin tai niiden pesien lähelle. On tärkeää varmistaa, että syötti on suojattu sateelta ja muilta ei-toivotuilta eläimiltä. Käsiteltyjä alueita tulee tarkistaa säännöllisesti ja syötti vaihtaa tarvittaessa. On ehdottoman tärkeää noudattaa valmistajan ohjeita ja ryhtyä tarvittaviin varotoimiin välttääksesi suoraa kosketusta tuotteeseen.