• Littleone Rats 400Gr
-43%

Littleone Ratas 400 g

SKU-koodiLI4602533781454
Littleone Ratas 400 g on erityisesti rotille kehitetty rehu, joka on suunniteltu vastaamaan niiden erityisiä ravitsemustarpeita. Tämä tuote on valmistettu korkealaatuisista raaka-aineista ja tarjoaa tasapainoisen ja täysipainoisen ruokavalion, joka pitää rotat terveinä ja onnellisina. Se on ihanteellinen valinta niille, jotka haluavat tarjota jyrsijälemmikeilleen asianmukaista ravintoa.
Normaalihinta €2,00 5,0 € / 1kg
Alennushinta €2,00 Normaalihinta €3,48
Säästät: -€1,48
5,0 € / 1kg
Littleone Rats 400Gr
Littleone Ratas 400 g
Normaalihinta €2,00 5,0 € / 1kg
Alennushinta €2,00 Normaalihinta €3,48
Säästät: -€1,48
5,0 € / 1kg

 

 

Littleone Ratas 400Gr on tuote, joka on suunniteltu rottien torjuntaan jyrsijöiden ja lintujen elinympäristöissä. Tämä 400 gramman pakkaus tarjoaa tehokkaan ratkaisun rottien torjumiseen alueilla, joilla nämä jyrsijät voivat aiheuttaa vahinkoa tai muodostaa terveysriskin. Tuotetta käytetään levittämällä sitä strategisesti alueille, joilla rottia on havaittu, kuten rakennusten ympärille, varastoihin tai elintarvikkeiden säilytystiloihin. Sen erityinen koostumus toimii rotille houkuttelevana ja myrkyllisenä syöttinä, mikä auttaa hillitsemään rottakantaa turvallisesti ja tehokkaasti.

Käyttöohjeet

Littleone Ratas 400Gr -tuotetta käytetään levittämällä sitä alueille, joilla epäillään rottien esiintyvän. On suositeltavaa sijoittaa pieniä määriä syöttiä paikkoihin, joissa rotat liikkuvat, kuten kulmiin, pimeisiin nurkkiin tai niiden pesien lähelle. On tärkeää varmistaa, että syötti on suojattu sateelta ja muilta ei-toivotuilta eläimiltä. Käsiteltyjä alueita on tarkastettava säännöllisesti ja syötti on vaihdettava tarvittaessa. On ehdottomasti noudatettava valmistajan ohjeita ja otettava tarvittavat varotoimet välttääksesi suoraa kosketusta tuotteen kanssa.