• Littleone Rabbits 900Gr
-42%

Littleone Kanit 900 g

SKU-koodiLI4602533783557
Littleone Conejos 900Gr on erityisesti kaneille ja pienille linnuille kehitetty rehu. Tämä tuote tarjoaa tasapainoisen ja kattavan ravinnon lemmikkiesi terveyden ja hyvinvoinnin ylläpitämiseksi. Laadukkaista raaka-aineista valmistettu rehu edistää terveellistä ruoansulatusta ja kiiltävää turkkia. Kanisi tai pienlintusi nauttii jokaisesta suupalasta tätä herkullista rehua!
Normaalihinta €3,50 3,89 € / 1kg
Alennushinta €3,50 Normaalihinta €6,00
Säästät: -€2,50
3,89 € / 1kg
Littleone Rabbits 900Gr
Littleone Kanit 900 g
Normaalihinta €3,50 3,89 € / 1kg
Alennushinta €3,50 Normaalihinta €6,00
Säästät: -€2,50
3,89 € / 1kg

 

 

Littleone Conejos 900 g on erityisesti kaneille ja linnuille suunniteltu rehu. Tämä tuote tarjoaa tasapainoisen ja kattavan ravinnon lemmikkiesi terveyden ja hyvinvoinnin ylläpitämiseksi. Se on valmistettu korkealaatuisista raaka-aineista, jotka täyttävät kaneiden ja lintujen erityiset ravitsemustarpeet. Lisäksi tämä rehu edistää hyvää ruoansulatusta ja vahvistaa immuunijärjestelmää. Se on ihanteellinen valinta, kun haluat varmistaa lemmikeillesi asianmukaisen ja monipuolisen ruokavalion, joka takaa niiden optimaalisen kasvun ja kehityksen.