• Littleone Junior Rabbits 900Gr
-42%

Littleone Junior-kanit 900 g

SKU-koodiLI4602533783564
Littleone Conejos Junior 900 g on erityisesti nuorille kaneille kehitetty rehu. Se sisältää tasapainoisen sekoituksen ravintoaineita, jotka edistävät terveellistä kasvua ja vahvistavat kanien immuunijärjestelmää. Tämä rehu on suunniteltu vastaamaan kasvavien kanien erityistarpeisiin ja tarjoamaan heille täysipainoinen ja tasapainoinen ruokavalio.
Normaalihinta €3,90 4,33 € / 1kg
Alennushinta €3,90 Normaalihinta €6,73
Säästät: -€2,83
4,33 € / 1kg
Littleone Junior Rabbits 900Gr
Littleone Junior-kanit 900 g
Normaalihinta €3,90 4,33 € / 1kg
Alennushinta €3,90 Normaalihinta €6,73
Säästät: -€2,83
4,33 € / 1kg

 

 

Littleone Conejos Junior 900 g on erityisesti nuorille kaneille kehitetty rehu. Tämä tuote tarjoaa tasapainoisen ja kattavan ravinnon kaneiden terveelle kasvulle ja kehitykselle. Se sisältää korkealaatuisia ainesosia, jotka täyttävät kasvuvaiheessa olevien kaneiden erityiset ravitsemustarpeet. Lisäksi tämä rehu on suunniteltu edistämään hyvää ruoansulatusta ja vahvistamaan nuorten kanien immuunijärjestelmää. Se on ihanteellinen valinta, kun halutaan varmistaa kanien optimaalinen kasvu ja terve elämä elämän alkuvaiheissa.

Käyttöohjeet

Littleone Conejos Junior 900 g:n käyttöohjeena on ruokkia nuoria kaneja tällä tuotteella. On suositeltavaa noudattaa tuotteen pakkauksessa annettuja ruokintaohjeita.