• Littleone Junior Rabbits 2,3Kg
-26%

Littleone Kanit Junior 2,3 kg

SKU-koodiLI4602533000067
Littleone Conejos Junior on erityisesti alle 2,3 kg painaville nuorille kaneille kehitetty rehu. Tämä rehu tarjoaa terveelliseen kasvuun ja optimaaliseen kehitykseen tarvittavat ravintoaineet. Se sisältää korkealaatuisia ainesosia, jotka edistävät hyvää ruoansulatusta ja vahvistavat kanisi immuunijärjestelmää. Se on ihanteellinen valinta, kun haluat varmistaa lemmikillesi tasapainoisen ja täysipainoisen ruokavalion.
Normaalihinta €9,30 4,04 € / 1kg
Alennushinta €9,30 Normaalihinta €12,53
Säästät: -€3,23
4,04 € / 1kg
Littleone Junior Rabbits 2,3Kg
Littleone Kanit Junior 2,3 kg
Normaalihinta €9,30 4,04 € / 1kg
Alennushinta €9,30 Normaalihinta €12,53
Säästät: -€3,23
4,04 € / 1kg

 

 

Littleone Conejos Junior on erityisesti alle 2,3 kg painaville nuorille kaneille suunniteltu rehu. Tuote on valmistettu korkealaatuisista raaka-aineista, jotka tarjoavat kaneille kasvun ja terveen kehityksen kannalta välttämättömiä ravintoaineita. Se sisältää tasapainoisen sekoituksen vitamiineja, kivennäisaineita ja proteiineja, jotka vahvistavat immuunijärjestelmää, edistävät luiden ja hampaiden terveyttä sekä auttavat pitämään turkin kiiltävänä. Littleone Conejos Junior on ihanteellinen valinta, kun halutaan varmistaa kasvuvaiheessa oleville kaneille täysipainoinen ja tasapainoinen ravinto.

Ominaisuudet

”Littleone Conejos Junior 2,3 kg” -tuotteen etuna on, että se on kehitetty erityisesti nuorille kaneille, mikä tarkoittaa, että se sisältää niiden asianmukaiseen kasvuun ja kehitykseen tarvittavat ravintoaineet. Se voi myös tarjota kanillesi tasapainoisen ja täysipainoisen ruokavalion, mikä voi auttaa ylläpitämään sen yleistä terveyttä ja hyvinvointia. On kuitenkin tärkeää huomioida, että tämä vastaus perustuu tietopankissa annettuihin tietoihin, ja tuotteella voi olla muita erityisiä etuja, joita ei ole mainittu tässä.