• Littleone Hamsters 900Gr
-45%

Littleone-hamsterit 900 g

SKU-koodiLI4602533783533

Littleone Hamsters 900 g on erityisesti hamstereille kehitetty rehu. Tämä tuote tarjoaa tasapainoisen ja kattavan ravinnon, joka pitää hamsterisi terveenä ja energisenä. Se sisältää korkealaatuisia ainesosia, jotka täyttävät hamsterien erityiset ravitsemustarpeet. Lisäksi 900 gramman pakkaus takaa pitkän käyttöiän ja riittävän ruokavaraston lemmikillesi.

Normaalihinta €3,40 3,78 € / 1kg
Alennushinta €3,40 Normaalihinta €6,20
Säästät: -€2,80
3,78 € / 1kg
Littleone Hamsters 900Gr
Littleone-hamsterit 900 g
Normaalihinta €3,40 3,78 € / 1kg
Alennushinta €3,40 Normaalihinta €6,20
Säästät: -€2,80
3,78 € / 1kg
Lääkityssuositus
 
 
 
3 tuote(et)
€0,00

 

 

Littleone Hamsters 900Gr on erityisesti hamstereille suunniteltu rehu. Tämä tuote tarjoaa tasapainoisen ja kattavan ravinnon, joka täyttää hamstereiden ravitsemustarpeet. Se on valmistettu korkealaatuisista raaka-aineista, jotka edistävät näiden pienten jyrsijöiden terveyttä ja hyvinvointia.

Littleone Hamsters 900Gr on ihanteellinen hamstereiden terveyden ja aktiivisuuden ylläpitämiseen, ja se tarjoaa niille tarvittavat ravintoaineet asianmukaiseen kasvuun ja terveelliseen elämään.

Käyttöohjeet

Littleone Hamsters 900Gr:n käyttöohje on ruokkia hamstereita tällä ruoalla.

On suositeltavaa noudattaa tuotteen pakkauksessa annettuja ruokintaohjeita.