• Littleone Guinea Pigs 900Gr
-33%

Littleone Marsut 900 g

SKU-koodiLI4602533783540
Littleone Marsut 900 g on erityisesti marsuille kehitetty rehu. Tuote on suunniteltu tarjoamaan näille jyrsijöille tasapainoista ja kattavaa ravintoa. Se sisältää korkealaatuisia ainesosia, jotka edistävät marsujen terveyttä ja hyvinvointia. Se on ihanteellinen valinta, kun halutaan varmistaa asianmukainen ruokinta ja tyydyttää näiden lemmikkien ravitsemustarpeet.
Normaalihinta €4,00 4,44 € / 1kg
Alennushinta €4,00 Normaalihinta €6,01
Säästät: -€2,01
4,44 € / 1kg
Littleone Guinea Pigs 900Gr
Littleone Marsut 900 g
Normaalihinta €4,00 4,44 € / 1kg
Alennushinta €4,00 Normaalihinta €6,01
Säästät: -€2,01
4,44 € / 1kg

 

 

Littleone-marsut 900 g on erityisesti marsuille, muille jyrsijöille ja linnuille suunniteltu rehu. Tämä tuote tarjoaa tasapainoisen ja kattavan ravinnon, joka täyttää näiden lemmikkien ravitsemustarpeet. Se on valmistettu korkealaatuisista raaka-aineista, jotka edistävät eläinten terveyttä ja hyvinvointia. Littleone Conejillos De Indias 900Gr on ihanteellinen valinta, kun haluat varmistaa lemmikeillesi asianmukaisen ja monipuolisen ruokavalion, joka auttaa niitä pysymään terveinä ja onnellisina.