• Littleone Dwarf Hamsters 400Gr
-41%

Littleone-kääpiöhamsterit 400 g

SKU-koodiLI4602533000111
Littleone Kääpiöhamsterit 400 g on erityisesti kääpiöhamstereille kehitetty rehu. Tämä tuote tarjoaa tasapainoisen ja kattavan ravinnon, joka täyttää kääpiöhamsterien erityiset ravitsemustarpeet. Laadukkaista raaka-aineista valmistettu rehu edistää lemmikkisi terveyttä ja hyvinvointia. Se on ihanteellinen valinta, kun haluat pitää kääpiöhamsterisi onnellisena ja terveenä.
Normaalihinta €2,10 5,25 € / 1kg
Alennushinta €2,10 Normaalihinta €3,54
Säästät: -€1,44
5,25 € / 1kg
Littleone Dwarf Hamsters 400Gr
Littleone-kääpiöhamsterit 400 g
Normaalihinta €2,10 5,25 € / 1kg
Alennushinta €2,10 Normaalihinta €3,54
Säästät: -€1,44
5,25 € / 1kg
Lääkityssuositus
 
 
 
3 tuote(et)
€0,00

 

 

Littleone Hamsters Enanos 400 g on erityisesti kääpiöhamstereille suunniteltu rehu. Tämä tuote tarjoaa tasapainoisen ja kattavan ravitsemuksen, joka täyttää kääpiöhamstereiden erityiset ravitsemustarpeet. Se on valmistettu korkealaatuisista raaka-aineista, jotka edistävät näiden pienten jyrsijöiden terveyttä ja hyvinvointia. Littleone Hamsters Enanos 400 g on ihanteellinen valinta kääpiöhamsterisi pitämiseksi terveenä ja aktiivisena, sillä se tarjoaa kaikki tarvittavat ravintoaineet sen asianmukaiseen kasvuun ja kehitykseen.

Ominaisuudet

Tuote ”Littleone Hamsters Enanos 400 g” on erityisesti kääpiöhamstereille suunniteltu rehu. Tämän tuotteen käytön mahdollisia etuja voivat olla:

1. Tasapainoinen ravitsemus: Tämä rehu on kehitetty tarjoamaan kääpiöhamstereille terveellisen ja tasapainoisen ruokavalion kannalta välttämättömät ravintoaineet.

2. Edistää hampaiden terveyttä: Kääpiöhamsterit tarvitsevat jatkuvaa hampaiden kulumista hampaiden ongelmien ehkäisemiseksi. Tämä rehu voi auttaa edistämään hampaiden terveyttä tarjoamalla sopivan tekstuurin hampaiden kulumiseen.

3. Helppo sulattaa: Ruoka on suunniteltu kääpiöhamstereille helposti sulavaksi, mikä auttaa ehkäisemään ruoansulatusongelmia.

4. Monipuoliset ainesosat: Tämä tuote voi sisältää monipuolisia ainesosia, jotka tarjoavat kääpiöhamstereille monipuolisemman ja ravitsevamman ruokavalion.

On tärkeää huomioida, että nämä tiedot ovat oletuksia, jotka perustuvat tuotteen nimeen ja sen luokitukseen. Tarkempia ja yksityiskohtaisempia tietoja tämän tuotteen käytön eduista saat lukemalla tuotteen etiketin tai etsimällä lisätietoja valmistajalta.

Käyttöohjeet

Littleone Hamsters Enanos 400Gr -tuotteen käyttöohjeet ovat seuraavat: ruokkika kääpiöhamstereita tällä tuotteella. On suositeltavaa laittaa sopiva määrä ruokaa hamsterin ruokakuppiin ja varmistaa, että sillä on aina pääsy raikkaaseen veteen. On tärkeää noudattaa valmistajan suosittelemia ruokintaohjeita, jotta kääpiöhamsterillesi taataan tasapainoinen ja terveellinen ruokavalio.