• Littleone Chinchillas 400Gr
-35%

Littleone Chinchillas 400 g

SKU-koodiLI4602533781485
Littleone Chinchillas 400 g on erityisesti chinchilloille kehitetty rehu. Tuote on suunniteltu tarjoamaan lemmikillesi tasapainoista ja kattavaa ravintoa. Se sisältää korkealaatuisia ainesosia, jotka edistävät chinchillojen terveyttä ja hyvinvointia. Se on ihanteellinen valinta, jotta chinchillasi pysyy onnellisena ja terveenä.
Normaalihinta €2,50 6,25 € / 1kg
Alennushinta €2,50 Normaalihinta €3,86
Säästät: -€1,36
6,25 € / 1kg
Loppuunmyyty
Littleone Chinchillas 400Gr
Littleone Chinchillas 400 g
Normaalihinta €2,50 6,25 € / 1kg
Alennushinta €2,50 Normaalihinta €3,86
Säästät: -€1,36
6,25 € / 1kg

 

 

Littleone Chinchillas 400 g on erityisesti chinchilloille suunniteltu rehu. Tuote on valmistettu korkealaatuisista raaka-aineista, jotka tarjoavat chinchilloille tasapainoisen ja terveellisen ruokavalion tarvitsemat ravintoaineet. Se sisältää viljojen, siementen ja vihannesten sekoitusta, joka täyttää näiden lemmikkien erityiset ravitsemustarpeet. Littleone Chinchillas 400 g on ihanteellinen chinchillojen terveyden ja hyvinvoinnin ylläpitämiseen, sillä se edistää kiiltävää turkkia ja hyvää ruoansulatusta. On tärkeää tarjota tätä rehua osana monipuolista ruokavaliota ja täydentää sitä tuoreella heinällä ja puhtaalla vedellä.

Ominaisuudet

Tuote ”Littleone Chinchillas 400 g” on erityisesti chinchilloille suunniteltu rehu. Tämän tuotteen käytön mahdollisia etuja voivat olla:

1. Tasapainoinen ravitsemus: Tämä rehu on kehitetty tarjoamaan chinchilloille terveellisen ja tasapainoisen ruokavalion kannalta välttämättömät ravintoaineet.

2. Edistää hampaiden terveyttä: Tämän rehun rakenne ja koostumus voivat auttaa chinchillojen hampaiden kulumista, mikä on tärkeää niiden hampaiden terveydelle.

3. Korkea kuitupitoisuus: Chinchillat tarvitsevat kuitupitoista ruokavaliota ruoansulatusjärjestelmän terveyden ylläpitämiseksi. Tämä tuote voi tarjota niille tarvittavan kuidun.

4. Monipuoliset ainesosat: Tämä rehu voi sisältää erilaisia ainesosia, jotka voivat olla hyödyllisiä chinchillojen terveydelle ja hyvinvoinnille.

On tärkeää huomioida, että nämä tiedot ovat oletuksia, jotka perustuvat yleiseen tietoon chinchillojen ruoista, eivätkä ne perustu tuotteeseen ”Littleone Chinchillas 400Gr” liittyviin erityistietoihin. Tarkempia ja yksityiskohtaisempia tietoja tämän tuotteen hyödyistä saat lukemalla tuotteen pakkausmerkinnät tai etsimällä lisätietoja valmistajalta.

Käyttöohjeet

Littleone Chinchillas 400Gr -tuotetta käytetään ruokkimalla chinchilloja päivittäin sopivalla määrällä rehua. On suositeltavaa noudattaa valmistajan antamia ruokintaohjeita ja varmistaa, että chinchilloilla on aina saatavilla raikasta vettä.