• Lenda Puppy Gf 10 kg
-18%

Lenda Puppy Gf 10 kg

SKU-koodiLE8435578202129

LENDA PUPPY GF 10KG on viljaton täysravinto koiranpennuille, joka on kehitetty edistämään terveellistä ja tasapainoista kasvua jo elämän alkuvaiheista lähtien.

Normaalihinta €57,50 0,58 € / 100gr
Alennushinta €57,50 Normaalihinta €69,90
Säästät: -€12,40
0,58 € / 100gr
Lenda Puppy Gf 10 kg
Lenda Puppy Gf 10 kg
Normaalihinta €57,50 0,58 € / 100gr
Alennushinta €57,50 Normaalihinta €69,90
Säästät: -€12,40
0,58 € / 100gr

 

 

LENDA PUPPY GF 10KG on viljaton premium-luokan rehu, joka on suunniteltu erityisesti vastaamaan pentujen ravitsemustarpeisiin niiden kehitysvaiheessa ja joka tarjoaa tasapainoisen yhdistelmän korkealaatuisia proteiineja, rasvoja, vitamiineja ja välttämättömiä kivennäisaineita. Viljaton koostumus edistää optimaalista ruoansulatusta ja auttaa ehkäisemään mahdollisia ruoka-aineintoleransseja jo varhaisesta iästä lähtien. Se sisältää huolellisesti valittuja luonnollisia ainesosia, jotka edistävät lihasten kehitystä, luuston oikeaa kasvua ja immuunijärjestelmän vahvistumista. Lisäksi se sisältää ravintoaineita, jotka tukevat kognitiivista kehitystä ja antavat tarvittavaa energiaa päivittäiseen aktiivisuuteen. Se edistää myös ihon hoitoa ja turkin kiiltoa välttämättömien rasvahappojen ansiosta. Sen kattava ja tasapainoinen koostumus takaa terveen, vahvan ja elinvoimaisen kasvun. Ihanteellinen korkealaatuisen ravitsemuksen varmistamiseksi elämän alkuvaiheissa.