• Lenda High Meat Ave De Corral Gf 10 kg
-18%

Lenda High Meat Ave De Corral Gf 10 kg

SKU-koodiLE8435578202204

LENDA HIGH MEAT AVE DE CORRAL GF 10KG on viljaton täysravinto koirille, joka sisältää runsaasti siipikarjan lihaa ja sopii erinomaisesti proteiinipitoiseen ja erittäin helposti sulavaan ruokavalioon.

Normaalihinta €61,60 0,62 € / 100gr
Alennushinta €61,60 Normaalihinta €74,90
Säästät: -€13,30
0,62 € / 100gr
Lenda High Meat Ave De Corral Gf 10 kg
Lenda High Meat Ave De Corral Gf 10 kg
Normaalihinta €61,60 0,62 € / 100gr
Alennushinta €61,60 Normaalihinta €74,90
Säästät: -€13,30
0,62 € / 100gr

 

 

LENDA HIGH MEAT AVE DE CORRAL GF 10KG on viljaton premium-luokan rehu, jonka koostumuksessa on suuri osuus siipikarjan lihaa. Se tarjoaa biologisesti arvokkaita proteiineja, jotka edistävät koirien lihasmassan kehitystä ja ylläpitoa. Sen viljaton resepti on suunniteltu parantamaan ruoansulatusta ja vähentämään mahdollisia ruoka-aineintoleransseja, joten se sopii koirille, joilla on herkkä ruoansulatus. Se sisältää valikoituja luonnollisia ainesosia, jotka tarjoavat immuunijärjestelmän vahvistamiseen välttämättömiä vitamiineja, kivennäisaineita ja antioksidantteja. Lisäksi se edistää ihon hoitoa ja turkin kiiltoa rasvahappojen ansiosta. Sen tasapainoinen koostumus takaa päivittäiseen aktiivisuuteen tarvittavan energian ja edistää optimaalista fyysistä kuntoa. Ihanteellinen valinta niille, jotka etsivät täysipainoista, terveellistä ja runsaasti lihaa sisältävää ruokavaliota.